PRACA - monter, pracownik produkcyjny

środa, 5.12.2018 08:38 791

PCE Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER, PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane
  • umiejętność współpracy
  • umiejętności manualne
  • gotowość do pracy w systemie  2 zmianowym
  • motywacja do pracy

Zadania:

  • montaż elementów  zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi, ilościowymi
  • poprawianie jakości oraz wydajności pracy
  • doskonalenie procesu produkcyjnego, jakości i wydajności
  • selekcjonowanie i pakowanie elementów
  • sprawdzanie wyprodukowanych części pod względem jakościowym i ilościowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@pce.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 m-cy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PCE Polska sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, ul. Podwalna 8a

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.