PRACA – spawacz, operator suwnicy, malarz konstrukcji stalowych

środa, 6.10.2021 13:37 1845

Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej.  

W Europie jesteśmy w czołówce producentów wagonów towarowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

- SPAWACZ uprawnieniami  spawania blach spoinami czołowymi w metodzie MAG  (135)
Osobom chętnym do pracy w zawodzie  spawacza oferujemy możliwość uzyskania niezbędnych uprawnień.

- OPERATOR SUWNICY  z uprawnieniami IS lub IIS
Osobom chętnym do pracy na stanowisku suwnicowy oferujemy możliwość uzyskania niezbędnych uprawnień

- MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

wymagania:

OFERUJEMY

  •          zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  •          zatrudnienie na pełny etat;
  •          współudział w produkcji od podstaw całego, złożonego wyrobu;
  •          duże możliwości  rozwoju w obrębie jednej firmy - produkcja „od konstrukcji do gotowego produktu” na indywidualne zamówienia klienta;
  •          udział w szkoleniach i kursach.

Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności  i odpowiedzialności.

SPOSÓB ZŁOŻENIA SWOJEGO PODANIA O PRACĘ:

prosimy przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym, pod podany adres firmy z dopiskiem „OFERTA PRACY”.

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Adres siedziby firmy:

Wagony Świdnica sp. z o.o. ul. Strzelińska 35  58-100 Świdnica lub   email:   rekrutacja@gbrx.com

 

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji

Administratorem danych osobowych jest Wagony Świdnica Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 35, email: rekrutacja@gbrx.com , email inspektora ochrony danych osobowych: iodo@gbrx.com.Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wagony Świdnica sp. z o.o.(Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wagony Świdnica sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  rekrutacja@gbrx.com .Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane poza granicę RP.Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym ( CV) , prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr spółki Wagony Świdnica sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie  CV  na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.