PRACA - tokarz CNC, frezer CNC

piątek, 25.1.2019 15:58 560

ABC-TOOLS SP.Z O.O.
W związku z rozwojem produkcji zatrudnimy:

Tokarza CNC

Opis stanowiska:
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- dobór narzędzi i parametrów
- umiejętność pracy w zespole
- kontrola jakościowa nad wykonywanymi detalami
- odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania minimalne;
- sumienność i dokładność
- mile widziane doświadczenie w zakresie obróbki mechanicznej
- chęć do pracy i nauki

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
- stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju

Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Frezera CNC

- przygotowanie, uruchomienie i obsługa frezarki
- kontrola poprawności wykonywanych detali
- dobór narzędzi
- utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.

Wymagania minimalne to:
- pracowitość,
- znajomość rysunku technicznego,
- mile widziane doświadczenie

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

tel. kontaktowy: 884 800 039