Praca w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy

czwartek, 22.10.2015 14:26 3662 0

Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: starszy referent Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą.

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy
ul. Jagiellońska 23
58-100 Świdnica

Miejsce wykonywania pracy:
Świdnica

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
-przyjmowanie i wydawanie korespondencji dla Naczelnika oraz funkcjonariuszy Wydziału;
-prowadzenie elektronicznego dziennika korespondencji;
-opracowywanie poczty specjalnej, w tym sprawdzanie ,pakowanie i adresowanie przesyłek;
-zapewnienie sprawnej obsługi sekretariatu;
-archiwizacja dokumentów.

Warunki pracy:
Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
- praca administracyjno-biurowa w siedzibie Komendy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
-praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy,
-stanowisko pracy znajduje się na II piętrze budynku bariery architektoniczne-brak wind,
-brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych,
-praca lekka,

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
n i e z b ę d n e
-wykształcenie: średnie
-doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji
pozostałe wymagania niezbędne:
-poświadczenie bezpieczeństwa,
-organizowanie pracy własnej,
-obsługa komputera,
-komunikatywność,
-umiejętność współpracy i pracy w zespole
-znajomość obowiązujących przepisów z zakresu pracy kancelaryjno- biurowej i archiwizacyjnej,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
-życiorys i list motywacyjny
-oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
-oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
-oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
-kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
-kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
-kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "tajne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),
-kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228),

Termin składania dokumentów:
30-10-2015

Miejsce składania dokumentów:
Komenda Powiatowa Policji
Jagiellońska 23

Inne informacje:
List motywacyjny, CV oraz oświadczenia powinny być podpisane własnoręcznie i opatrzone datą.

Aplikacje należy składać w zaklejonych kopertach opatrzonych imieniem, nazwiskiem oraz dopiskiem ,,Starszy referent Wydziału do walki z przestępczością Gospodarczą''.

O terminowości wpływu oferty do KPP w Świdnicy decyduje data stempla pocztowego.

Oferty otrzymane po terminie lub przesłane e-mailem nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów naboru zostaną powiadomieni drogą elektroniczną (prosimy o podanie adresów e-mail).

Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Dokumenty aplikacyjne są brakowane wg obowiązujących w tym zakresie przepisów.

Kompletne oferty to takie, które zawierają wszystkie wymagane dokumenty.

Przewidziane wynagrodzenie zasadnicze 2008,76 + wysługa za lata pracy.