Szukasz pracy? Przyjdź na giełdę pracy

poniedziałek, 9.11.2015 12:00 1220 0

Firma Daicel Safety Systems Europe z żarowskiej podstrefy ekonomicznej serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Żarów na giełdę pracy.

W najbliższy wtorek, 10 listopada w kawiarni Gminnego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Piastowskiej 10A w Żarowie odbędzie się spotkanie rekrutacyjne na stanowiska: Pracownik produkcji i Technik utrzymania ruchu/Lider produkcji. Wszyscy, którzy uczestniczyć będą w spotkaniu proszeni są o zabranie ze sobą swojego CV. Spotkanie zaplanowane zostało w godzinach 13.00-15.00.

W związku z intensywnym rozwojem fabryki w Żarowie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Pracownik produkcji

Oferujemy:

Na okres próbny (1 miesiąc)

  • umowa o pracę na okres próbny 1 m-c przez Agencję Pracy

  • dodatek do dojazdów do pracy (od 50 do 250 PLN miesięcznie w zależności od miejsca zamieszkania)

  • specjalny dodatek nocny (około 250 PLN miesięcznie)

Po okresie próbnym:

  • umowa o pracę na czas określony 2 lata (bez pośrednictwa Agencji Pracy)

  • prywatna opieka medyczna w Lux – Med (bogaty pakiet)

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • fundusz socjalny

  • premia roczna uznaniowa w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy produkcji napełniaczy do poduszek powietrznych

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości produktów

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • zdolności manualne

  • zdyscyplinowanie

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w grupie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@dsse.daicel.com lub na adres:

 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. ul. Strefowa 6, 58 – 130 Żarów

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Technik utrzymania ruchu/Lider produkcji

  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych

  • kontrola parametrów procesu produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • kontrola pracy maszyn oraz pracowników produkcji

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz nadzór ich pracy po usunięciu awarii

  • zapewnienie bezpiecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne, elektroniczne, elektromechaniczne lub pokrewne)

  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Lidera, Technika utrzymania ruchu lub podobnym

  • odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • zdolności interpersonalne i przywódcze

  • zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@dsse.daicel.com

Prosimy o dopisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami