Ukończono prace renowacyjne przy jednej ze świebodzickich podstawówek

Publiczne placówki oświatowe zmieniają się dla uczniów, są systematycznie remontowane, odnawiane, tak aby nauka w nich i czas poza lekcjami upływały komfortowo i bezpiecznie.

W środę 13 lipca burmistrz Świebodzic Paweł Ozga, zastępca burmistrza Tobiasz Wysoczański, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Jolanta Styrna-Grossman, wykonawca Janusz Wróbel Firma Volt, pracownicy wydziału Infrastruktury Technicznej i Remontów odebrali prace budowlane remontu nawierzchni placu na terenie Szkoły Podstawowej nr 3.

Teren zmienił się nie do poznania, jak dobrze pamiętamy jego nawierzchnia była zniszczona, od wielu lat nieremontowana. Ubytki w nawierzchni i pęknięcia były bardzo widoczne i niebezpieczne. Teren wokół budynku A oraz droga pożarowa mają teraz nową nawierzchnię. Dla zwiększenia bezpieczeństwa droga pożarowa została poszerzona. Remont dotyczy nawierzchni od strony ul. Wolności  a także od strony centralnego wejścia  do szkoły.  To nie wszystkie prace, które wykonano, są zamontowane także nowe metalowe schody prowadzące do stołówki, która jest na terenie placówki.

Wartość remontu to 362 358,00, zadanie zostało sfinansowane z budżetu Gminy Świebodzice.

Gm. Świebodzice

Dodaj komentarz

Komentarze (0)