komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

niedziela, 26 stycznia 2020

Tymoteusza, Michała

W Bielawie produkują materace cenione w całej Europie!

piątek, 13.12.2019 08:50 , odsłony: 1276
kategorie artykułu:

Bielawa. Teren byłych Zakładów Bawełnianych „BIELBAW”. Niewiele osób wie, ze pośród tych ruin, w jednej z hal, istnieje firma produkująca wysokiej jakości materace piankowe.

Produkty tej firmy trafiają na rynek wielu krajów europejskich, a nawet do Afryki. Firma REMS, która jest właścicielem marki REM-Sen.pl, specjalizuje się w produkcji materacy do sypialni, ale realizuje także zamówienia dla hoteli, szpitali a nawet aresztów śledczych oraz wojska.

Sen to bardzo ważna część naszego życia. W łóżku spędzamy nawet 1/3 doby. Gdy wstajemy niewyspani czy połamani, źle rozpoczynamy dzień- mówi Krzysztof Śliwiński, współwłaściciel firmy. Tworzymy nasze materace na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń, ale korzystamy także z rozwiązań światowych liderów tej branży. Specjalizujemy się w materacach o właściwościach ortopedycznych. Nasz topowy model COMPLETE jest połączeniem gęstej pianki wysokoelastycznej (HR) wyciętej strefowo i warstwy pianki termoplastycznej Visco/Memory (z pamięcią kształtu). To wszystko z nawet 10-letnią gwarancją!

Innym, ciekawym rozwiązaniem dla lepszych poranków są produkowane przez nas materace nawierzchniowe. Jeśli chcemy poprawi komfort spania na posiadanym materacu lub śpimy na niewygodnej kanapie czy twardym narożniku, taki topper sprawdzi się idealnie – dodaje pan Krzysztof.

Zachęcamy do skorzystania z aktualnej 30% promocji na nasze produkty!

Klienci Salonu Firmowego REM-Sen.pl mogą liczyć na fachowe doradztwo i mają możliwość wypróbowania oferowanych modeli. Ceny bardzo mile zaskoczą klientów, bo biją na głowę te z salonów czy galerii handlowych. Tam podobnie zbudowane modele kosztują nawet 10 razy więcej!

Zapraszamy Państwa także do odwiedzenia naszego sklepu internetowego. Towar wysyłamy na terenie Polski i Europy w maksymalnie 3 dni od zamówienia. Każdy materac jest prasowany i zwijany, dzięki temu bez problemu można go wnieść przez wąskie schody czy korytarz. Na stronie znajdują się rzeczowe informacje i wskazówki na temat wyboru rodzaju czy twardości materaca. Istnieje możliwość przetestowania naszych materacy (30 dni)  i ewentualną korektę twardości. Firma wykonuje także materace na indywidualne zamówienie. 

Bądź na bieżąco i polub profil REM-Sen.pl na FB: www.facebook.com/REM.Sen.materace/

 

Sklep Firmowy     

       

58-260 Bielawa
ul. Strażacka 15
(teren byłego 'BIELBAWU')

Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8.00-15.30

 

Zamawiaj także online: rem-sen.pl

 
niedziela, 19.1.2020 11:41
sobota, 18.1.2020 17:39
1
SKUP AUT
SKUP AUT
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Pośrednictwo EUCO
Pośrednictwo EUCO
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia