komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

poniedziałek, 24 lutego 2020

Macieja, Bogusza

W Dobromierzu debatowali młodzi radni

piątek, 17.1.2020 08:20 , komentarze: 0 , odsłony: 411
kategorie artykułu:

14 stycznia, w Szkole Podstawowej w Roztoce, odbyła się II sesja Młodzieżowej Rady Gminy Dobromierz. Głównym tematem obrad było ustalenie założeń do harmonogramu ferii zimowych oraz kolonii letnich. 

W rozmowie z kierownikami gminnych jednostek organizacyjnych, przedstawiciele samorządów uczniowskich na podstawie wcześniej przeprowadzonych ankiet uzgodnili, że oferta kierowana do przedszkoli i klas 0-IV będzie się koncentrować na wyjeździe do kina i Explora Parku w Wałbrzychu oraz sali zabaw w Cinema Fun w Świdnicy. Natomiast starsi uczniowie będą mieli do wyboru wyjazd do kina lub do Zagrody Sudeckiej w Dobkowie oraz kurs samoobrony. Do rozważenia pozostaje wyjazd do Parku Trampolin i na lodowisko.

Oferta GOKSiR i szkół obejmuje również turnieje sportowe oraz zajęcia w bibliotekach i w świetlicach wiejskich. Szczegółowy harmonogram ferii już niebawem.

Zgodnie z oczekiwaniami młodych radnych Gmina Dobromierz zadba o przygotowanie oferty kolonijnej nad morzem dla dzieci w wieku 7-13 lat i obozu żeglarskiego nad jeziorem dla grupy wiekowej 13-18 lat.

Źródło: Dobromierz.pl 

 

Wasze komentarze

czwartek, 13.2.2020 16:15
środa, 12.2.2020 15:37
Pośrednictwo EUCO
TAXI Świdnica
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Eldomik serwis AGD
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Cukiernia Kasia
Fotograf Świdnica
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
INTERFUEL SKŁADY WĘGLA
Kino Cinema3D
Przedszkole Abrakadabra