Weekend sportowych emocji za nami

poniedziałek, 24.10.2022 14:17 639 0

Plejada zawodników z najlepszych klubów Dolnego Śląska, walki na najwyższym poziomie i mnóstwo sportowych emocji – w weekend 22 – 23 października Jaworzyna Śląska zmieniła się w arenę zmagań zawodników sztuk walki.

W sobotę, 22 października odbył się pierwszy w historii Jaworzyny Śląskiej turniej w randze mistrzostw wojewódzkich w muaythai. W Otwartych Mistrzostwa Dolnego Śląska Muaythai IFMA wzięli udział dzieci, kadeci i juniorzy z najlepszych klubów uczących boksu tajskiego. Były to mocne zawody z walkami na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska pokazali się z bardzo dobrej strony, zdobywając dwa złota i cztery srebra. Złoty medal w swoich kategoriach zdobyli Jakub Czerniak i Filip Brzeziński. Srebro wywalczyli Bartosz Wojewodzic, Bartosz Górski, Zuza Pasikowska i Henryka Biniaszewska. Fighter Klub Jaworzyna Śląska zdobył ponadto 3. miejsce w kategorii drużynowej.