komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
MPK

sobota, 16 stycznia 2021

Marcelego, Włodzimierza

Wypoczynek nad morzem nie tylko na plaży. Hotele ze SPA w Kołobrzegu

środa, 25.11.2020 15:35 , odsłony: 265
kategorie artykułu:

Kto z nas nie marzy o wakacjach nad morzem, zwłaszcza teraz gdy za oknem szaro i zimno, a w związku z sytuacja epidemiologiczną, nie ma możliwości rekreacyjnych wyjazdów.

W Polsce sezon na wypoczynek nad morzem nie jest długi, trwa zaledwie od czerwca do sierpnia. Przynajmniej jeżeli chodzi o plażowanie i morskie kąpiele. Bo inaczej wygląda sytuacja jeżeli smażenie się całymi dniami na plaży nie sprawia nam specjalnej przyjemności, a do tego nie lubimy tłumów. Wtedy mamy na Bałtykiem możliwość wypoczynku przez cały rok.

Hotele ze SPA

Coraz większa liczna obiektów wypoczynkowych i hoteli rozbudowuje bazę dostępnych atrakcji i udogodnień, aby hotelowi goście mogli korzystać z wypoczynku w tych obiektach dłużej niż tylko w wakacyjne miesiące. Coraz więcej obiektów hotelowych i sanatoryjnych wzbogaca swoją ofertę o sauny, baseny oraz zabiegi SPA czy masaże. Widać to również w Kołobrzegu, gdzie oferta hotelarska i uzdrowiskowa jest bardzo bogata.     

Uzdrowisko Kołobrzeg

Pozycja Kołobrzegu nam polskim morzem jest nie przypadkowo tak dobra. Kołobrzeg jako uzdrowisko, może się pochwalić wieloma obiektami sanatoryjnymi, wspaniałym parkiem zdrojowym oraz bardzo bogatą ofertą leczniczą i rehabilitacyjną. Samych obiektów uzdrowiskowych i leczniczych jest w Kołobrzegu około dwudziestu. Do tego dochodzi baza noclegowa bez oferty leczniczo – rehabilitacyjnej, ale bardzo nie koniecznie są to wyłącznie noclegi. Hotele i pensjonaty zlokalizowane bezpośrednio w Kołobrzegu czy w jego pobliżu posiadają bogatą ofertę masaży, zabiegów SPA, możliwość korzystania z sauny suchej jak i parowej. Szeroka oferta SPA i Wellness dostępna jest zarówno w dużych obiektach jak i w kameralnych willach i pensjonatach. Przykładem połączeniu działalności uzdrowiskowej z ofertą SPA, sauny i masaży relaksacyjnych może być Sanatorium Uzdrowiskowe LECH w Kołobrzegu. Jest to świetne połączenie hotelu ze SPA o bogatej ofercie leczniczo – rehabilitacyjnej.

Podsumowując – zapraszamy nad Bałtyk przez cały rok. Na polskim wybrzeżu można świetnie się bawić nie tylko latem. A wypoczynek nad morzem wiosną czy jesienią, to zupełnie inne doświadczenia i możliwości. Kołobrzeg będzie czekał na gości jak tylko minie zagrożenie epidemiologiczne.

 

 
piątek, 15.1.2021 11:18
czwartek, 14.1.2021 18:34
czwartek, 14.1.2021 08:26
środa, 13.1.2021 13:16
środa, 13.1.2021 12:21
środa, 13.1.2021 11:01
poniedziałek, 11.1.2021 11:06
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe
TAXI Świdnica
TAXI Świdnica
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Przedszkole Abrakadabra
Przedszkole Abrakadabra
Kino Cinema3D
Kino Cinema3D
Eldomik serwis AGD
Eldomik serwis AGD
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Fotograf Świdnica
Fotograf Świdnica
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Cukiernia Kasia
Cukiernia Kasia