Dzień Seniora w gminie Bardo

środa, 6.10.2021 09:11 964 0

4 października w kościołach w Bardzie, Przyłęku i Brzeźnicy odbyły się uroczyste Msze Święte w intencji Seniorów z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, który miał miejsce 1 października. Z tej też okazji Burmistrz Miasta i Gminy Bardo Krzysztof Żegański, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Bardzie Barbara Strzelec oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Wiesława Horowska mieli okazję złożyć osobiście życzenia najstarszym mieszkańcom naszej gminy i wręczyć im skromne, słodkie upominki.

W Bazylice Mniejszej w Bardzie we Mszy Świętej udział wzięły także Pani Maria Duma, koordynator Caritasu w Bardzie oraz Pani Anna Fajfruk przedstawicielka Klubu Seniora. Była to okazja do złożenia podziękowań na rzecz obu Pań ze strony Burmistrza, za całoroczne zaangażowanie w sprawy i potrzeby lokalnej społeczności.

Kwiaty powędrowały również do najstarszej mieszkanki Barda Pani Agnieszki Gołębiowskiej, która 29 października skończy 99 lat.

Z uwagi na utrzymujący się stan epidemii, także w tym roku zrezygnowaliśmy ze świętowania Dnia Seniora w formie, jaka była przyjęta do tej pory.  Liczymy jednak, że w przyszłym roku będzie możliwość organizacji tego wydarzenia w zdecydowanie szerszym gronie.

 

UMiG Bardo

Dodaj komentarz

Komentarze (0)