PRACA - technik utrzymania ruchu/ elektromechanik

piątek, 7.12.2018 13:48 692

O firmie

Amerykański koncern nVent  to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą  i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

Zadania na stanowisku:

  • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji, zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu oraz osobami z produkcji
  • Realizacja zadań związanych z produkcją, narzędzi wspierających procesy produkcyjne
  • Uczestnictwo w projektach redukujących straty w procesach
  • Usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych
  • Utrzymanie ciągłości produkcji
  • Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie prac ślusarskich (wiercenie, toczenie, szlifowanie)
  • Wytwarzanie części i prototypów dla klientów wewnętrznych
  • Opracowanie technicznie i produkcja narzędzi, przyrządów i uchwytów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących narzędzi
  • Realizacja i wdrażanie usprawnień

WYMAGANIA:

  • Praktycznego doświadczenia w zakresie technologii cięcia, spawania, zgrzewania etc.
  • Umiejętności tworzenia rysunków technicznych, szkiców
  • Podstawowej znajomości elektrotechniki i automatyki
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing: 5S; standaryzacja pracy; system Kanban; TPM
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia Sep do 1kv

oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.
  • Potrzebne narzędzia pracy i dużą samodzielność w działaniu
  • Szeroki pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, Family Day, wczasy pod gruszą).
  • Stołówkę pracowniczą
  • Dofinansowane posiłki.
  • Prywatna opieka medyczna dla członków rodziny.
  • Karta lekowa.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do studiów.
  • Bezpłatne kursy językowe (język angielski i niemiecki)
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy
 Magdalena.Legierzynska@nVent.com lub Anna.Cienka@nVent.com,
za pomocą formularza lub pozostawienie na recepcji:
NVent, ul. Strefowa 10, 58-200 Dzierżoniów