komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

„Diamonds are a girl’s best friend..."

wtorek, 27.11.2018 09:18 , odsłony: 2388
kategorie artykułu:

„Diamonds are a girl’s best friend” – śpiewała Marylin Monroe, w filmie pt „Mężczyźni wolą blondynki”, ubrana w słynną, różową suknię z wielką kokardą z tyłu. Jak to jest z tą biżuterią i nami- kobietami?  Lubimy jak się świeci, czy nie?  Często wstydzimy się do tego przyznać, bo biżuteria niekiedy kojarzona jest z próżnością. Moim zdaniem, kompletnie niepotrzebnie. Która przyszła panna młoda nie marzy o pięknej, białej, do ziemi sukni a la „księżniczka”, wyszywanej kryształkami , najlepiej od Swarovskiego? A co ze słynną kwestią Złej Królowej z „Królewny Śnieżki” – „Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?” Myślę, że odrobina próżności, od czasu do czasu, zrobi dobrze każdej kobiecie. Eksponowanie swojej urody jest potrzebne, a biżuteria ma nam w tym pomóc, dodać pewności siebie. A w razie krzywych spojrzeń co poniektórych, zawsze można się powołać na wybitnego dramatopisarza, Antoniego Czechowa, który mawiał, że „bez próżności nie ma prawdziwego szczęścia”. 

Kiedy myślę sobie o moim ślubie i o tym, jak wyglądałaby moja wymarzona suknia, wyobrażam sobie piękną, długą białą, kreację o kroju księżniczki, z długim, ciągnącym się trenem. Jednak czym byłaby suknia ślubna bez odpowiednich dodatków, uzupełniających całość? Moim marzeniem są przepiękne, wiszące kolczyki Swarovskiego, w kształcie anielskich skrzydeł. Myślę, że te dwa magiczne słowa – Swarovski kolczyki – sprawiłyby, że tego dnia poczułabym się wyjątkowo.

Pamiętam, gdy oglądałam Galę Oskarów. Z racji różnicy czasu, ciężko było mi przetrwać ten nocny seans. Z minuty na minutę czułam, jak moje powieki robią się coraz cięższe. Nagle ujrzałam jedną z moich ulubionych aktorek – Cate Blanchett, dumnie wkraczającą na czerwony dywan, ubraną w piękną, długą, połyskującą suknie, w kolorze zgaszonego srebra. Oniemiałam! Kreacja była wykonana z tysięcy kamieni Swarovskiego, które dawały niesamowity efekt. Jak bardzo w tamtej chwili zazdrościłam tym fotografom, bijącym się o jak najlepsze ujęcia aktorki. Widok Cate w jej sukni podziałał na mnie lepiej, niż te 3 kawy, które wypiłam kilka godzin wcześniej. Koszt sukni wynosił około 200 000 dolarów. Gwiazdy muszą olśniewać nie tylko wybitnymi rolami, ale również kreacjami na czerwonym dywanie. Czym byłyby Oscary, Złote Globy i wiele, wiele innych imprez, bez obowiązkowej rubryki w każdej gazecie, o tych najlepiej i najgorzej ubranych. A kryształy Swarovskiego dodatkowo podbijają „blask” tych znanych i podziwianych przez miliony na całym świecie.

 

poniedziałek, 20.5.2019 13:38
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork