komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

[FOTO] Magnolia Park rozbłyśnie 230 tysiącami świateł

czwartek, 6.12.2018 08:15 , komentarze: 0 , odsłony: 375
kategorie artykułu:

Największą atrakcją i hitem tegorocznej dekoracji będzie leśny plac zabaw. W tej zimowej krainie życie toczy się wokół starego dębu. Dzieci spotkają tu białe niedźwiedzie, gadające drzewo i Świętego Mikołaja. Nową świąteczną iluminację w Magnolia Park można podziwiać od 6 grudnia. 

Już w mikołajki Magnolia Park rozbłyśnie w pełni świątecznymi światłami, wprowadzając swoich gości w atmosferę Bożego Narodzenia. Tegoroczna iluminacja jest zupełnie nowa. Jej motywem przewodnim będzie zaczarowany zimowy las oraz jego mieszkańcy. - Po raz kolejny nasi klienci poczują magię świąt dzięki zachwycającym iluminacjom i dekoracjom. W tym roku przygotowaliśmy coś zupełnie nowego i wyjątkowego. Nowe ozdoby z pewnością wprowadzą dorosłych i dzieci w zimową atmosferę. Coroczne ozdabianie ma nie tylko walor estetyczny. Nasze poprzednie dekoracje świąteczne przekazaliśmy zaprzyjaźnionym szkołom, przedszkolom i ośrodkom pomocy społecznej – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. Świetliste dekoracje pojawią się na elewacji, na wejściach i oraz wewnątrz Magnolia Park. Fasadę budynku ozdobią ledowe kurtyny, złote i srebrne gwiazdy oraz mieniące się śnieżynki. Przed budynkiem stanie okazały paw, którego rozłożony ogon zalśni blaskiem ponad 11 tysięcy świateł. Bliżej wejścia pojawi się 13-metrowa choinka z ozdobami w kolorze złota i srebra, a w niecce fontanny zagości... gwiazdka z nieba.

Zaczarowany las

Równie pięknie zapowiadają się świetliste ozdoby wewnątrz galerii. Wśród nich znajdą się podwieszone, świątecznie udekorowane świerkowe gałązki. Na kilku z nich przysiądzie świetlista sowa. Wzrok przykują wiszące platformy ze śnieżnobiałymi reniferami. W wielu miejscach Magnolia Park ozdobiona zostanie kompozycjami z bombek, świetlistych śnieżynek i gwiazdek.

Wśród dekoracji świątecznych nie może zabraknąć elementów stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych gościach galerii. To właśnie dla nich na parterze centrum pojawi się zaczarowany las z ogromnym starym dębem, wokół którego toczy się leśne życie. Do wspólnej strefy zabaw dzieci zaproszą przyjazne misie i inni mieszkańcy leśnej krainy. Tutaj będzie można spotkać Świętego Mikołaja, który od 6 grudnia aż do Świąt Bożego Narodzenia, zasiądzie w czerwonym fotelu i codziennie będzie się spotykał z najmłodszymi. Jednak to jeszcze nie koniec atrakcji, które czekają dzieci w Magnolia Park. Kolejną będzie zielona wyspa z baraszkującymi białymi niedźwiadkami i snującym świąteczne opowieści gadającym... drzewem. – Naszym celem było wykreowanie we wnętrzu galerii baśniowej świątecznej krainy, która zaczaruje małych gości centrum i stanie się miejscem beztroskiej zabawy dla całej rodziny. Leśny plac zabaw jest jedną z największych tego typu atrakcji dla dzieci w galeriach w całej Polsce - mówi Mariusz Gagatko z firmy Multidekor, która jest projektantem i wykonawcą iluminacji w Magnolia Park. Cała świetlna kompozycja składa się z 230 tysięcy energoosczędnych świateł LED.

fot. Magnolia Park

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 16 godz temu
poniedziałek, 20.5.2019 16:44
poniedziałek, 20.5.2019 14:00
poniedziałek, 20.5.2019 13:30
poniedziałek, 20.5.2019 13:00
poniedziałek, 20.5.2019 12:53
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele