komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 18 czerwca 2019

Marka, Elzbiety

Jak kradną we wrocławskich salonach sieci telefonicznych

piątek, 19.9.2014 17:02 , komentarze: 0 , odsłony: 457
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę podejrzanego o kradzież mienia. Sprawca w centrum miasta wszedł do jednego z salonów sieci komórkowych i skradł markowy telefon o wartości blisko 2 tysięcy złotych. 

Policjanci podczas pełnionej służby na terenie dzielnicy Stare Miasto zauważyli osobę, której zachowanie wzbudziło ich uwagę. Pewien mężczyzna przy jednej z ulic miasta obserwował ludzi, zaglądał do sklepów i bardzo nerwowo patrzył wokół siebie. W pewnym momencie wszedł do jednego z salonów sieci telefonicznych. Następnie, trzymając w ręku złożone gazety reklamowe, szybkim krokiem wyszedł z lokalu i kierował się w stronę centrum.

Chwilę później policjanci zauważyli, że z tego punktu wybiegły dwie pracownice. Policjanci szybko skojarzyli fakty i zatrzymali obserwowanego wcześniej mężczyznę. Okazało się, że 22-latek miał schowany w gazetach telefon komórkowy, który chwilę wcześniej ukradł z salonu. Jak ustalili funkcjonariusze był to aparat o wartości blisko 2 tysięcy złotych. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się, że zabrał telefon.

Za swój czyn zatrzymany odpowie teraz przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów karnych może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Wasze komentarze

sobota, 15.6.2019 11:00
sobota, 15.6.2019 09:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork