komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

"Męskie Czytanie" jest na fali! Kapitan zaprasza dzieci w rejs po literaturze

czwartek, 13.6.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 408
kategorie artykułu:

Już w najbliższą sobotę (15 czerwca) o godz. 18:00 w spektakularnych murach wrocławskiego Hydropolis wyruszymy w prawdziwą literacką podróż, u steru której stanie gość specjalny - kapitan Janusz Zbierajewski. 

To spotkanie odbywające się podczas Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej w ramach cyklu "Męskie Czytanie", podczas którego znani i godni podziwu panowie czytają dzieciom książki. 

Kapitan Janusz Zbierajewski patent kapitański zdobył w 1975 roku. Od pół wieku pływa po morzach i oceanach. Jest jedną z najbardziej popularnych, rozpoznawalnych i cenionych postaci w polskim środowisku żeglarskim. To wielki żeglarz, ale także uznany nauczyciel i publicysta. Prowadzi rejsy w projekcie „Zobaczyć morze” – na Zawiszy Czarnym, połowę załogi stanowią wówczas osoby niewidome lub słabo widzące.

"Męskie Czytanie" z kapitanem odbędzie się w niebanalnej lokalizacji. Wrocławskie Hydropolis to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.  

Hydropolis, partner Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej, finansuje cały cykl "Męskiego Czytania" w 10. miastach w Polsce!

Uwaga! Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli za darmo wziąć udział w specjalnym zwiedzaniu Hydropolis!

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 09:24
poniedziałek, 7.10.2019 11:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki