komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

#zostańwdomu: Jazz in the Sky online

wtorek, 31.3.2020 13:15 , komentarze: 0 , odsłony: 1343
kategorie artykułu:

Obecnie pojawia się mnóstwo inicjatyw pokazujących, że w tym trudnym czasie potrafimy zjednoczyć się i pomagać w bardzo różny sposób - jedni szyją maseczki, inni robią zakupy dla seniorów czy prowadzą bezpłatne konsultacje. Także Sky Tower zaangażował się w akcje wspierające swoje najbliższe otoczenie. Najnowszą inicjatywą będzie koncert w ramach ulubionej przez wrocławian edycji „Jazz in the Sky”. 3 kwietnia na 49 piętrze wieżowca zaśpiewa Natalia Szczypuła - będzie to wydarzenie niezwykłe, bo bez udziału publiczności, z transmisją online w mediach społecznościowych.

Już w najbliższy piątek w Sky Tower zabrzmi charyzmatyczny głos Natalii Szczypuły, której towarzyszyć będzie pianista Mateusz Witkowski. Na scenie zlokalizowanej w Punkcie Widokowym odbędzie się koncert, którego wykonawcy zabiorą publiczność w wirtualno-muzyczną podróż do świata jazzu, soulu, funky i popu. „Jazz in the Sky” po raz kolejny zorganizowany został we współpracy z Vertigo Jazz Club & Restaurant.

- Choć sale koncertowe są zamknięte, a naszym wspólnym obowiązkiem jest pozostanie w domu, nie zamykajmy się na muzykę i emocje. Pozytywne nastawienie i odpoczynek od trudnej rzeczywistości dookoła są teraz niezwykle istotne. Dla wszystkich, którzy do tej pory tak tłumnie odwiedzali wydarzenia muzyczne odbywające się w Sky Tower, przygotowaliśmy godzinną muzyczną ucztę. Wystarczy założyć wygodny strój, zasiąść w ulubionym fotelu i … relaksować się, słuchając naszej wokalistki - mówi Katarzyna Bruź ze Sky Tower. 

Natalia Szczypuła, która w piątkowe popołudnie umili czas internautom, dotychczas występowała m.in. w Narodowym Forum Muzyki czy londyńskich klubach, wspólnie z Sound Factory Orchestra koncertowała również w Chinach. Swoje muzyczne umiejętności szlifowała we Wrocławskiej Szkole Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii.  

Koncert online rozpocznie się 3 kwietnia o godz. 18:00. Bezpłatna transmisja na żywo będzie dostępna na profilach Facebook Sky Tower i Vertigo Jazz Club & Restaurant.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki