komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 4 sierpnia 2020

Dominika, Protazego

21-latek nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta. Jest już w areszcie!

piątek, 19.7.2019 14:23 , komentarze: 0 , odsłony: 1625
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali w godzinach porannych mężczyznę, podejrzewanego o potrącenie interweniującego policjanta. Kryminalni najpierw namierzyli samochód sprawcy, a stąd był już tylko krok do zatrzymania kierującego. Okazał się nim być 21-letni mieszkaniec Wrocławia. Ranny policjant doznał ogólnych potłuczeń i po zaopatrzeniu w szpitalu odpoczywa już w domu.

       Fot. Archiwum/Doba.pl

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze, wyjaśniając przebieg zdarzenia oraz skrupulatnie zabezpieczając ślady kryminalistyczne. Wysiłki policjantów przyniosły efekt, ponieważ już po kilku godzinach od zdarzenia namierzyli i zabezpieczyli samochód, którym poruszał się sprawca. Kryminalni z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin dobrze znają swój teren i byli już tylko o krok od zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za ten czyn. Nie zdołał się długo ukrywać przed doświadczonymi policjantami i został namierzony dziś w godzinach porannych. Zatrzymanym okazał się być 21-letni mieszkaniec Wrocławia, karany wcześniej za kradzieże, niedawno opuścił nawet zakład karny.

Ranny policjant doznał ogólnych potłuczeń w związku z potrąceniem. Został on już wypisany ze szpitala i odpoczywa w domu. Jego przykład pokazuje, że służba na ulicy nie należy do łatwych, a policjanci codziennie narażają swoje życie i zdrowie, by zapewnić bezpieczeństwo obywatelom.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

czwartek, 23.7.2020 12:19
środa, 22.7.2020 12:22
poniedziałek, 20.7.2020 13:08
poniedziałek, 20.7.2020 13:06
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki