komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

22-letni handlarz narkotyków z Wrocławia w rękach policji. Wpadł, gdy skręcał ,,jointa’

sobota, 22.6.2019 14:37 , komentarze: 4 , odsłony: 2522
kategorie artykułu:

22-letni mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany przez policjantów z Referatu Wywiadowczego z wrocławskiej komendy miejskiej. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu ponad 350 porcji handlowych narkotyków, głównie marihuany. Wpadł w ręce policjantów, gdy zaczął skręcać tzw. ,,jointa’’. Za handel narkotykami odpowie teraz przez sądem, a grozić mu może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawne działania wrocławskich policjantów umożliwiły zatrzymanie narkotykowego dilera, który sprzedawał środki odurzające na terenie miasta. Wywiadowcy patrolując rejon Ołbina, zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Funkcjonariusze postanowili chwilę poobserwować mężczyznę, ponieważ mieli oni podejrzenia, że może zajmować się rozprowadzaniem narkotyków.

Podczas tej obserwacji, policjanci zobaczyli jak mężczyzna zaczyna skręcać tzw. ,,jointa’’. Postanowili od razu zainterweniować. Susz roślinny ujawniony w papierosowej bibułce, nie był jednak jedynym nielegalnym towarem, który 22-latek miał przy sobie. W czasie przeszukania młodego wrocławianina, wywiadowcy ujawnili przy nim 5 opakowań z przygotowanymi porcjami marihuany. 22-latek przyznał się policjantom, do wprowadzania na rynek substancji odurzających.

Policjanci przeszukali również mieszkanie mężczyzny, w którym miał przygotowane większe ilości nie tylko suszu roślinnego, ale również innych narkotyków.

Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 350 porcji handlowych narkotyków, wagę elektroniczną służącą do przestępczego procederu oraz ponad 5000 złotych, które prawdopodobnie uzyskał ze sprzedaży substancji psychoaktywnych.

Podczas czynności mężczyzna oznajmił, że handel narkotykami to dodatek do jego legalnej pracy. Uskarżał się policjantom, że jego praca jest tak mało płatna, że musi jakoś dorabiać do pensji. Szkoda tylko, że wybrał do tego przestępczą działalność.

Młody diler, został doprowadzony do policyjnego aresztu. Teraz 22-latkowi z Wrocławia, grozić może kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. O wymiarze kary zadecyduje jednak sąd.

 /KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Dziad pieprzony. Nie odpuszczać im.
sobota, 22.06.2019 16:28 autor: Kror
Też był coś dorobił
sobota, 22.06.2019 18:22 autor:
poniedziałek, 6.7.2020 11:49
sobota, 4.7.2020 07:55
poniedziałek, 29.6.2020 11:50
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki