komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

30-latek przechowywał w mieszkaniu tysiąc porcji amfetaminy

czwartek, 16.5.2019 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 393
kategorie artykułu:

Wrocławscy funkcjonariusze, kilka dni temu zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Ujęcie mężczyzny i zabezpieczenie środków odurzających poprzedzone było wielogodzinną żmudą pracą operacyjną policjantów. Kryminalni zajmujący się na co dzień przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, podczas przeszukania jego mieszkania, ujawnili ponad 1000 porcji handlowych amfetaminy. Nie trafi ona teraz na rynek, a mężczyzna za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, odpowie przed sądem.

Policjanci niejednokrotnie prowadząc sprawę dotyczącą jednego przestępstwa, trafiają na ślad popełnienia innego czynu zabronionego. Taka właśnie sytuacja miała miejsce kilka dni temu na wrocławskim Rakowcu. Funkcjonariusze realizując czynności operacyjne dotyczące uszkodzenia ciała, trafili na ślad dużej ilości narkotyków. Uzyskali więcej informacji, co zakończyło się zatrzymaniem wielokrotnie notowanego 30-latka z Wrocławia.

Funkcjonariusze prowadząc czynność przeszukania w mieszkaniu mężczyzny, ujawnili worek z białym proszkiem. Kiedy policyjni specjaliści przetestowali substancję, okazało się, że jest to amfetamina. Dodatkowo w niemałej ilości ponad 1000 porcji handlowych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Dzięki materiałom dowodowym uzyskanym przez prowadzących sprawę policjantów, prokurator zastosował wobec 30-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego.

Za swój czyn mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć teraz przed sądem. Z racji tego, że ilość narkotyków które ujawniono była znaczna, wrocławianin może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


wczoraj, 17 godz temu
poniedziałek, 20.5.2019 13:38
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki