komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

3M Wrocław z tytułem „Pracodawca Roku”

środa, 27.3.2019 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 820
kategorie artykułu:

3M Wrocław po raz kolejny zostało wyróżnione za pozytywny wpływ na rozwój rynku pracy w regionie Dolnego Śląska. Tym razem w ręce firmy trafiło wyróżnienie „Pracodawca Roku” w Industry Awards 2019 – konkursie skierowanym do sektora przemysłowego.

Industry Awards to konkurs skierowany do firm z sektora przemysłowego w Polsce. W jego ramach Kapituła Konkursowa, składająca się ze znanych ekspertów współpracujących z Forum Nowoczesnej Produkcji IndustryTech, wybiera firmy, wyróżniające się wśród konkurencji w takich kategoriach jak: „Pracodawca Roku”, „Osoba Roku”, „Firma Roku”, czy „Rozwiązanie roku”. Podczas tegorocznej odsłony konkursu, 3M Wrocław zostało docenione za wyjątkowy wpływ na rynek pracy w regionie Dolnego Śląska – otrzymując tytuł „Pracodawcy Roku”.

3M Wrocław zostało uznane za pracodawcę mającego długoterminowy, pozytywny wpływ na rynek pracy w regionie Dolnego Śląska – wynikający z aktywnego wdrażania i promowania najlepszych standardów w dziedzinie etyki, różnorodności i popularyzacji odpowiedniej kultury pracy. 

- To wyróżnienie, to kolejny dowód naszych wielkich starań. Przyczynianie się do wzrostu zatrudnienia w regionie, to konsekwentnie realizowany przez nas cel. Jednak wymagamy od siebie więcej, dlatego jako 3M dbamy o to, żeby nasi pracownicy (w samym Wrocławiu jest ich aż 2700) korzystali z wysokich standardów pracy, różnorodności technologii stosowanych w zakładach 3M, a także czerpali z zalet pracy w środowisku etyki i kultury – mówi Katarzyna Paszkiewicz, Dyrektor ds. Personalnych Obszaru Produkcji, Członek Zarządu.

Tytuł „Pracodawca Roku” został przekazany przedstawicielowi 3M Wrocław podczas wielkiej Gali Industry & AI Night w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 300 przedstawicieli sektora przemysłowego w Polsce, przedstawiciele środowiska naukowego oraz liderzy opinii publicznej. 

 

Wasze komentarze

wtorek, 23.6.2020 10:28
piątek, 19.6.2020 10:44
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki