komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

5 powodów, dla których warto zatrudnić software house do tworzenia aplikacji i stron internetowych.

niedziela, 29.11.2020 22:49 , odsłony: 1364
kategorie artykułu:

Masz pomysł na przydatną aplikację? A może potrzebujesz strony internetowej wyposażonej w konkretne funkcje? W tym momencie pewnie zastanawiasz się, kogo zatrudnić do tworzenia dedykowanego oprogramowania. Na rynku nie brakuje ofert od przeróżnych specjalistów. W najbardziej profesjonalny sposób działają jednak wykwalifikowane firmy, określane jako software house.

Współpraca z software house pozwala Ci oddać odpowiedzialność za cały proces twórczy w ręce ludzi z ogromnym doświadczeniem. To do nich będzie należało stworzenie wysokiej jakości aplikacji lub strony w przewidzianym terminie. Gdy będą realizować Twoje zamówienie, Ty zajmiesz się swoim biznesem. Co jeszcze zyskujesz na współpracy z software house?

Oszczędzasz czas i pieniądze na rekrutacji.

Z usług software house korzystasz wtedy, kiedy masz taką potrzebę. Zatrudnianie programistów na zapas w większości przypadków nie jest dobrym pomysłem. Szczególnie, że sama rekrutacja w IT wymaga często zatrudniania osobnej firmy. Jako właściciel przedsiębiorstwa nie musisz znać się na zagadnieniach typowo technologicznych. Co za tym idzie, trudno byłoby Ci samodzielnie zweryfikować umiejętności osób odpowiadających na Twoją ofertę pracy.

Nieskuteczna rekrutacja przynosi firmie ogromne straty. Zatrudnianie na etat ma sens tylko wtedy, kiedy jesteś w stanie zarządzać pozyskanymi pracownikami. Oznacza to, że trzeba nie tylko wypłacać im pensje. Należy także zapewniać im dostęp do szkoleń i na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy. Współpraca z zaufaną firmą zewnętrzną zdejmuje z Ciebie ciężar tych obowiązków, co daje zdecydowanie lepsze efekty.

Masz dostęp do najlepszych programistów.

Najlepsi programiści skupiają się właśnie w firmach typu software house. Bardzo rzadko wybierają pracę dla przedsiębiorstw, które nie mają wysoko rozwiniętej kultury pracy działu IT. Wolą zatrudnić się w przedsiębiorstwie, którego idea obraca się wokół programowania. Dzięki temu mogą podejmować różnorodne wyzwania. A tym samym rozwijać swoje umiejętności.

Z tego względu firma typu software house może z łatwością stworzyć ekipę do realizacji wskazanego celu. Dobiera ją nie tylko pod kątem znajomości konkretnych technologii, ale też cech osobowości. W ten sposób zapewnia Ci dostęp do idealnie dobranej grupy specjalistów.

Zespół software house działa wielowymiarowo.

Skoro już o ekipach mowa, warto wyraźnie zaznaczyć, że tworzenie oprogramowania to praca zespołowa. Do tworzenia aplikacji mobilnych i webowych potrzeba wielu fachowców o zazębiających się kompetencjach. Nazwy stanowisk w świecie IT brzmią czasem dziwnie dla osób postronnych. Jednak bez CTO, całego szeregu managerów i specjalistów, front-end i back-end developerów, testerów oraz UI/UX designerów nie można stworzyć profesjonalnych programów.

Specjaliści z software house mogą zrealizować Twoje zlecenie we współpracy z programistami, których zatrudniasz na stałe. Ale zlecenie ich zadań wyłącznie osobom, które pracują w Twojej firmie, to zwykle jedna z najprostszych dróg do katastrofy.

Perfekcyjny dobór technologii do tworzenia dedykowanej aplikacji.

Czego oczekujesz, kiedy zlecasz tworzenie aplikacji? Czas realizacji projektu ma znaczenie, ale nie jest to jedyny czynnik, na który zwracasz uwagę. Chcesz, by stworzony program działał płynnie i stabilnie. Ma perfekcyjnie odpowiadać na potrzeby użytkownika. A przy tym być atrakcyjny dla oka i skutecznie realizować założone cele.

Wysokiej klasy specjaliści IT osiągają najwyższą biegłość w kilku technologiach. Jeśli masz swój zespół, niekoniecznie musi się on specjalizować w językach oprogramowania i metodach pracy, które najlepiej sprawdzą się przy Twojej aplikacji. A dopasowywanie swoich oczekiwań do umiejętności zespołu nigdy nie daje rewelacyjnych efektów.

Zatrudniając software house, nie ograniczasz rozwiązań technologicznych, które zostaną użyte do stworzenia aplikacji. Tego typu firma wybiera technologię do konkretnego projektu. A następnie dostarcza ludzi, którzy potrafią perfekcyjnie się nią posługiwać.

Jasny plan pracy nad oprogramowaniem.

Software house działa w taki sposób, by zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad całym procesem. Już przy pierwszych rozmowach zostanie nakreślony przybliżony plan pracy i koszt, na jaki musisz się przygotować. Zatrudniona firma programistyczna na początek dokładnie rozpozna Twoje potrzeby. Weźmie przy tym pod uwagę profil Twojego przedsiębiorstwa i wartości, które są dla Ciebie ważne.

Następnie stworzy projekt programu czy strony oraz wszystkich funkcjonalności, które zostaną udostępnione użytkownikom. Później pokaże Ci ów projekt w postaci graficznej. Dopiero wówczas rozpocznie się tworzenie kodu. Na koniec software house zajmie się wdrożeniem swojego dzieła. Może też wziąć na siebie późniejszą administrację. Na każdym etapie masz oczywiście możliwość zgłoszenia swoich uwag i wątpliwości.

Jak widać, outsourcing świetnie sprawdza się w branży IT. Zatrudniając software house, zyskujesz spokój. Masz przy tym pewność, że Twoje nowe oprogramowanie spełni pokładane w nim oczekiwania.

 

 
piątek, 15.1.2021 15:15
piątek, 15.1.2021 11:48
czwartek, 14.1.2021 15:02
czwartek, 14.1.2021 12:49
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele