komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 15 czerwca 2019

Wita, Jolanty

57-latek uderzył pracownicę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

niedziela, 19.5.2019 13:01 , komentarze: 0 , odsłony: 1085
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z komisariatu na Starym Mieście, interweniowali niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zdarzeniu z udziałem pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że nieznany mężczyzna utrudniał kobietom wykonywanie czynności służbowych w mieszkaniu podopiecznej, a następnie jedną z nich uderzył i uciekł. Policjanci w tej sprawie wykonali szereg różnego rodzaju ustaleń i innych czynności, które doprowadziły do zatrzymania podejrzanego. Został on przesłuchany i usłyszał zarzut za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

       Fot. Pixabay

Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie wrocławskiej dzielnicy Stare Miasto. Ze zgłoszenia jakie otrzymali policjanci wynikało, że dwóm pracownicom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, które wykonywały czynności służbowe w jednym mieszkań, działalność ustawową utrudniał nieznany mężczyzna. Awanturował się, a następnie jedną z kobiet uderzył w twarz i uciekł.

Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce, by udzielić pomocy poszkodowanej i wyjaśnić przebieg oraz okoliczności zdarzenia, a także podjąć działania zmierzające do zatrzymania sprawcy.   

Kobieta miała widoczny ślad po niedawnym uderzeniu i korzystała z pomocy medycznej, natomiast nie wymagała przewiezienia do szpitala, bo pomocy udzielono jej na miejscu.

Podjęte przez policjantów pionu kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto działania operacyjne, doprowadziły do namierzenia sprawcy tego czynu. Wczoraj został on zatrzymany przez funkcjonariuszy i przesłuchany.

57-letni mieszkaniec Wrocławia usłyszał już zarzut za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 10.6.2019 08:00
środa, 12.6.2019 18:00
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele