komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 18 czerwca 2019

Marka, Elzbiety

66-latek z Wrocławia miał ponad 68 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów!

piątek, 26.4.2019 19:57 , komentarze: 0 , odsłony: 277
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Wrocławia oraz funkcjonariusze KAS ujawnili i zabezpieczyli 68 600 szt. papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz dwa litry alkoholu niewiadomego pochodzenia. Do sprawy zatrzymano 66-letniego mieszkańca Wrocławia.

       Fot. Straż Graniczna

24 kwietnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej z Wrocławia –Strachowic wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w wyniku prowadzonej kontroli na terenie Wrocławia funkcjonariusze ujawnili 68 600 szt. papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz dwa litry alkoholu niewiadomego pochodzenia. Towar ukryty był w garażu należącym do 66-letniego wrocławianina. Mężczyzna przyznał się, że ujawniony towar, przechowywany w jego garażu wartości prawie 48,5 tys. zł. jest jego własnością. Mężczyźnie za nabywanie i przechowywanie artykułów akcyzowych grozi kara wysokiej grzywny a także kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzone będzie przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach. 

Źródło: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 10 godz temu
poniedziałek, 17.6.2019 12:17
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele