komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Kai, Leonii

7 sposobów na udaną randkę

poniedziałek, 11.2.2019 08:40 , odsłony: 864
kategorie artykułu:

Randki to wyjątkowy czas dla każdego z nas. A jednak przed ich rozpoczęciem i w trakcie spotkania wiele osób czuje ogromny stres. Po pierwsze, że coś się nie uda, że zrobimy z siebie głupców, a także, że randka zakończy się jakąś katastrofą. 

Zaplanowanie randki to dobry sposób na uniknięcie niespodzianek, a także na udany wieczór. Jeśli stresujesz się przed pierwszym spotkaniem ze swoim wybrankiem lub wybranką, to warto przekonać się co, trzeba zrobić, by zwiększyć szansę na sukces. Jest wiele sposobów na osiągnięcie sukcesu na randce, a oto kilka z nich - podpowiada ekspert ze stony eronplus.pl


1. Przygotuj się – pamiętaj o swoim mieszkaniu

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że celem randki jest jej zakończenie w domu. Jeśli padnie na twoje mieszkanie, to lepiej być na to przygotowanym. Przecież podczas randki i przed nią zastanawiać się będziesz, czy dobrana bielizna będzie podobała się osobie, z którą spędzisz wieczór. Tak więc warto zadbać również o otoczenie. Lepiej nie trafić na moment, kiedy będziecie czekać, aż zamkniecie za sobą drzwi od twojego mieszkania, a ty w tym czasie uświadomisz sobie, że masz w nim straszliwy bałagan i jeśli osoba, z która się w nim pojawiłeś, będzie miała o tobie zdanie, że jesteś bałaganiarzem. A to nie robi dobrego wrażenia.

2. Nie stresuj się i staraj się zrelaksować

Pamiętaj, że randka, to spotkanie z ludźmi takimi samymi jak ty. Na pewno nie tylko ty stresujesz się przed dzisiejszym spotkaniem, więc nie musisz się tak spinać. Przecież od tego nie zależy twoje życie, a jeśli kilka randek nie zakończy się wielką miłością, to przecież to nie koniec świata. Traktuj randki jak zabawę. W tym czasie możesz poznać ciekawe osoby i takie, które zupełnie nie odpowiadają twoim zainteresowaniom. Może przy okazji znajdziesz kogoś, w kim zakochasz się od pierwszego wejrzenia? Jeśli jednak nie uda się to za pierwszym, czy piątym razem nie ma co się zrażać.

3. Przygotuj sobie listę tematów do rozmów

Niektórym osobom sprawa trudność rozpoczęcia rozmowy z nieznajomym. A podczas randki wiele osób obawia się zapadnięcia niezręcznej ciszy. Jeśli chcesz temu zapobiec, to jest na to prosty sposób. Wystarczy, że przygotujesz sobie listę tematów do rozmowy. Możesz przejrzeć ją kilka razy przed spotkaniem, by utrwaliła ci się ona w głowie, ale pamiętaj, by nie zabierać jej sobie na randkę. Jeśli twój towarzysz się na nią natknie, to znacznie trudniej będzie ci wytłumaczyć, czym ona jest i do czego jest ci potrzebna. Tak lista ułatwi ci jednak nawiązanie kontaktu.

4. Zadbaj o swój samochód

Jeśli to ty prowadzisz, to warto byś przed wyjazdem na rankę, zadbał o wygląd samochodu. Lepiej, by na siedzeniach nie znalazły się stare opakowania po jedzeniu, a pod nogami nie walały się butelki po piwie lub soku. Zadbaj o wnętrze samochodu, ale również o jego zewnętrzny wygląd. Przed randką możesz udać się na myjnie i poświęcić kilka minut na wyczyszczenie auta. To na pewno zrobi wrażenie na twojej towarzyszce. Pamiętaj również – jeśli jesteś mężczyzną, że możesz pokusić się o otworzenie drzwi od samochodu dla kobiety, z która się spotkasz. To może wzbudzić w niej podziw, ponieważ w obecnych czasach nie wielu mężczyzn decyduje się na taki krok.

5. Zadbaj o dobry nastrój

Przed randką lepiej mieć dobry nastrój. Jeśli pójdziesz na spotkanie z krzywym uśmiechem na ustach, a z oczu ciskać będziesz gromy, to na pewno nie zrobisz dobrego wrażenia. Dodatkowo pamiętaj, by nie przenosić złości i stresu na osobę, z którą się spotykasz. Bez względu na to, co stało się w pracy, czy w domu, lepiej zadbaj o to, by na spotkaniu pojawić się ze szczerym uśmiechem i przywitać się z radością i pozytywnym nastawieniem. Ludzie lubią osoby pozytywne i miłe. A unikają tych, które są złośliwe i burkliwe.

6. Potrenuj z kimś innym

Dawno nie byłeś na randce i nie wiesz, czy jeszcze pamiętasz, jak się flirtuje? To zdarza się wielu osobom i nie ma tutaj powodu do wstydu. Zapewne, kiedy osoba, z którą się spotkasz, będzie miła i dobrze będzie wam się rozmawiało, to podryw pójdzie z łatwością. Jednak jeśli się tym martwisz i stresujesz, to możesz poćwiczyć przed spotkaniem na kimś innym. Kilka dni przed randką możesz udać się do baru i spróbować zacząć rozmowę z atrakcyjną osobą. Jeśli uda ci się za pierwszym razem to świetnie, a jeśli nie to nie poddawaj się.

7. Nie ubieraj się w obcisłe ubrania

To błąd, który popełnia wiele kobiet. Wydaje im się, że obcisła spódniczka i bluzka sprawią, że mężczyzna będzie postrzegał je jako bardziej atrakcyjne i seksownie. To jednak nie do końca jest prawda. Mężczyźni lubią mieć niespodzianki. Tak, więc jeśli są na randce z kobietą, to chcą sobie wyobrażać, co ona chowa pod spodem. Jeśli za bardzo odsłonisz swoje ciało, a to tego założysz obcisłe ubrania, to jaką zrobisz w tym niespodziankę. Dodatkowo odciśnięte paski na skórze to nic atrakcyjnego. Lepiej więc wybierz mniej dopasowaną sukienkę, która podkreśli twoje kobiece wdzięki, ale jednocześnie nie pokaże za wiele.

 

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork