komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

80-letnia kobieta oddaliła się z przychodni. Policjanci znaleźli ją w autobusie

niedziela, 21.4.2019 11:25 , komentarze: 0 , odsłony: 1124
kategorie artykułu:

Mężczyzna był wraz ze swoją 80-letnią matką w przychodni. Gdy załatwiał jednak sprawy w ośrodku zdrowia i zostawił starszą kobietę na chwilę na korytarzu, ta wyszła z budynku. Gdy nie mógł jej nigdzie znaleźć, powiadomił Policję. Funkcjonariusze zaczęli sprawdzać okoliczny teren. Patrol z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna wypatrzył ją w jadącym autobusie. Policjanci zatrzymali autobus i bezpiecznie odwieźli kobietę do jej mieszkania.

Mężczyzna powiadomił Policję, że jego matka wyszła z przychodni i udała się w nieznanym kierunku. 80-letnia kobieta przewlekle chorowała, miała problemy z poruszaniem się i mogła zgubić drogę do domu. Mężczyzna powiedział policjantom, że jego matka korzysta z kuli inwalidzkiej, a także przekazał rysopis kobiety. Oficer Dyżurny natychmiast zaangażował w działania poszukiwawcze dzielnicowych oraz dostępne w służbie patrole. Policjanci w pierwszej kolejności sprawdzili trasę z przychodni do domu kobiety. Niestety, nigdzie jej nie było.

W końcu jeden z patroli w służbie wypatrzył kobietę w autobusie komunikacji miejskiej na terenie wrocławskich Kuźnik. Funkcjonariusze zatrzymali autobus. Policjant wykazał się doskonałym wzrokiem. Okazało się bowiem, że jest to szukana 80-latka. Była lekko zdezorientowana i pomyliła drogę do domu.

Kobieta mieszkała na terenie Krzyków. Zdążyła już zatem dość znacznie oddalić się od domu. Policjanci odwieźli ją całą i zdrową do mieszkania, gdzie przekazali kobietę pod opiekę syna.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 10:32
sobota, 12.10.2019 19:45
2
poniedziałek, 14.10.2019 15:51
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki