komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 3 lipca 2020

Jacka, Anatola

BlackBeard z Gwardią Wrocław!

wtorek, 21.5.2019 15:11 , komentarze: 0 , odsłony: 355
kategorie artykułu:

„Projekt Gwardia” przedstawia pierwszego partnera na sezon 2019/20. Jest nim BlackBeard, Barber & Barrel House. Jedyne miejsce w Polsce, gdzie salon fryzjerski połączony jest z niespotykanymi w naszym kraju markami alkoholi.

Współpraca z „Projektem Gwardia” partnerów, którzy decydują się jej kontynuację – względem sezonu 2018/19 – to potwierdzenie wiarygodności planów powrotu męskiej siatkówki do PlusLigi. To fundament, dzięki któremu gwardyjski klub może z pozytywnym nastawieniem spoglądać w przyszłość.

– Wspieram wrocławski sport chcąc, żeby siatkówka we Wrocławiu stała coraz wyżej. Sukcesy polskiej reprezentacji pokazują, że w kraju zainteresowanie tą dyscypliną, jest duże. Przyznaję, że przekonuje nas „Projekt Gwardia”. Spotkania biznesowe właśnie u nas, to coś, co na pewno jest powodem do zadowolenia. Z Łukaszem Tobysem poznaliśmy się 1,5 roku temu i od tego czasu, Gwardia funkcjonuje w naszej przestrzeni, będąc wiarygodnym partnerem, robiącym coraz większe postępy – mówi Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard.

BlackBeard przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu będzie miejscem spotkań Klubu Biznesu Gwardii. Zaplanowanych cyklicznie, na kilka odsłon w każdym miesiącu. Warto dodać, że BlackBeard jest organizatorem Rum Love Festiwal. Niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju festiwal rumu, podczas którego każdy z uczestników będzie miał możliwość degustacji rumów niespotykanych nigdzie indziej w Polsce.

– Z BlackBeard zaczęliśmy wspólne działania w poprzednim sezonie. Wiele wspólnych akcji, m.in. Movember – z udziałem naszych siatkarzy, czy możliwości prezentacji naszego pomysłu na funkcjonowanie klubu wśród ludzi biznesu we Wrocławiu. Dlatego tak ważne jest, żeby kontynuować wspólne działania, teraz, przy „Projekcie Gwardia”. To też sygnał dla innych, że warto z nami współpracować, nie tylko na przestrzeni jednego sezonu. Dziękuję za zaufanie Tomkowi Krzykowi i Jackowi Bonieckiemu – mówi prezes spółki „Projekt Gwardia” Łukasz Tobys.

Foto: Materiały prasowe klubu

 

Wasze komentarze

czwartek, 2.7.2020 15:51
czwartek, 2.7.2020 14:53
środa, 1.7.2020 15:51
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele