komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Capitol w sierpniu

środa, 27.7.2016 13:14 , komentarze: 0 , odsłony: 567
kategorie artykułu:

Potańcówki, Czytanie na dywanie, a także zwiedzanie teatru z przewodnikiem proponuje wrocławianom i turystom Teatr Muzyczny Capitol, który otwiera się dla publiczności już 1 sierpnia.

Na razie czynne będą Podwórko Capitolu i kasa biletowa od godz. 12 do 18. Będzie można kupić bilety na Potańcówki oraz na spektakle „Kocham cię. Ja ciebie też nie" w reż. Cezarego Studniaka, czyli spektakl z piosenkami Serge'a Gainsbourga, a także nowy w repertuarze monodram Macieja Musiałowskiego „Bohater”, pokazywany na tegorocznym PPA.

W każdą sierpniową sobotę o godz. 15 Capitol zaprasza na zwiedzanie. Bilet na wycieczkę po teatrze kosztuje 5 zł i można będzie go kupić w kasie i online. Wycieczka po teatrze trwa nieco ponad godzinę, zwiedzający wchodzą na scenę i za kulisy, na widowni odkrywają „pułapki na echo” i tajemniczy rząd drzwiczek pod sufitem, dowiadują się, czym pokryte są ściany teatru, zaglądają do garderoby, poznają sekret klatki nożycowej, i oczywiście robią sobie selfie.

W sierpniowe soboty Capitol zaprasza na Potańcówki. Na Potańcówkach śpiewają artyści Teatru Muzycznego Capitol, gra kilkuosobowy zespół muzyczny. Tańczą – wszyscy, którzy chcą spędzić taneczne dwie godziny na wyjątkowym parkiecie teatralnego Podwórka.

W sierpniu wraca Czytanie na dywanie dla przedszkolaków. Co środę od 10 sierpnia o godz. 9.30 dzieciom czytać będą aktorzy Capitolu Agnieszka Oryńska-Lesicka, Pola Błasik, Adrian Kąca i Bartosz Picher, w programie m.in. Tuwim i Musierowicz. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna: 71 789 04 51 lub 71 789 04 52.

 źródło: Wrocław pl

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele