komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa

Czy we Wrocławiu można wypożyczyć samochód bez kaucji?

środa, 22.5.2019 12:01 , odsłony: 226
kategorie artykułu:

Wypożyczalnie samochodów w Polsce z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze. Wynika to z faktu, że są zdecydowanie bardziej przystępne dla klientów niż kiedyś. Ceny wynajmowanych aut są niższe, a warunki najmu zdecydowanie korzystniejsze. Wielu z nas jednak wynajem auta kojarzy się z koniecznością uiszczenia wysokiej kaucji, którą stracimy w przypadku, gdy auto ulegnie wypadkowi lub zostanie skradzione. Czy możliwy jest wynajem bez kaucji?

Wypożyczenie samochodu we Wrocławiu

Wrocław to stale rozwijające się, nowoczesne miasto. Coraz więcej firm inwestuje w swój rozwój właśnie na jego terenie. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwa z innych miejscowości wysyłają tam swoich pracowników w podróże służbowe. Tanie loty krajowe i szybka kolej sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na podróże służbowe tymi właśnie środkami lokomocji. Co jednak zrobić w przypadku, gdy na miejscu niezbędne jest auto? Odpowiedź jest prosta – skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów. By jednak nie narazić się na ukryte koszty dodatkowe albo inne, przykre niespodzianki, najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonej firmy. Gdzie opłaca się wypożyczenie samochodu we Wrocławiu? Na przykład w firmie Carfree, która oferuje wynajem krótko, średnio oraz długoterminowy aut na terenie całej Polski. Szczegóły oferty dostępne są na stronie carfree.pl.

Zasady wynajmu auta

Procedura wynajmu samochodu w wypożyczalni Carfree jest bardzo prosta i przejrzysta. Na stronie głównej znajdziemy prosty system rezerwacji on-line, w którym należy wybrać datę i godzinę rozpoczęcia wynajmu oraz jego zakończenia, a ponadto lokalizację, z której chcemy samochód odebrać. Następnie zostaniemy przekierowani do katalogu dostępnych samochodów, sklasyfikowanych według segmentów, opcji wyposażenia, klasy etc. Wypożyczalnią Carfree na tle konkurencji wyróżniają najniższe ceny, przejrzyste warunki najmu oraz brak ukrytych kosztów dodatkowych, które są często wykorzystywane przez nieuczciwe firmy wynajmujące samochody. Co więcej, w skład floty Carfree wchodzą jedynie bogato wyposażone, nowoczesne i przede wszystkim sprawne technicznie auta. Firma nie pobiera kaucji za wynajem większości dostępnych w ofercie aut (oprócz tych klasy Premium) i oferuje pakiety dodatkowych ubezpieczeń, które pozwalają uniknąć wysokich kosztów związanych z naprawą auta, w tym zniesienie udziału w szkodzie, dzięki któremu klient nie zostanie obciążany kosztami naprawy. Pracownicy firmy podstawią auto w dniu rozpoczęcia wynajmu i odbiorą je z w wyznaczonym miejscu zupełnie za darmo. Zapewnione jest również całodobowe wsparcie telefoniczne dla klientów. Wynajem w Carfree nie jest obciążony limitem kilometrów w przypadku rezerwacji krótkookresowych, czyli takich do 30 dni. Limit obowiązuje od 31 dnia najmu – standardowo jest to 3000 km. Istnieje jednak możliwość zwiększenia limitu na życzenie klienta.

Jeśli rozpoczniemy swoją przygodę z podróżami wynajętym autem ze sprawdzoną firmą, zobaczymy, że korzystanie z tej formy lokomocji ma mnóstwo zalet, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

 
wczoraj, 20 godz temu
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
wtorek, 7.7.2020 14:14
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele