komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Daniel Kajzer w Śląsku Wrocław!

wtorek, 4.6.2019 17:22 , komentarze: 0 , odsłony: 911
kategorie artykułu:

Nowy zawodnik zasilił szeregi WKS-u! Kontrakt z wrocławskim klubem podpisał 27-letni bramkarz Daniel Kajzer. Umowa obowiązywać będzie przez dwa lata, zawarto w niej także opcję przedłużenia o kolejny rok.

       fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Daniel Kajzer karierę piłkarską rozpoczął na Górnym Śląsku. Występował w młodzieżowych drużynach Slavii Ruda Śląska, następnie w Górniku Zabrze, skąd przeniósł się do ROW-u Rybnik. Wywalczył z tym klubem awans do I ligi. W czerwcu 2017 roku podpisał umowę z bułgarskim Botewem Płowdiw.

- Przed nadchodzącym sezonem zakładamy przeprowadzenie zmian w kilku formacjach, a naszą przebudowę rozpoczynamy od pozycji bramkarza. Wiążemy z Danielem duże nadzieje. Z pewnością posiada umiejętności, które pozwolą wzmocnić rywalizację o miejsce między słupkami – zaznacza Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

Przez dwa lata gry w Bułgarii Kajzer zdobył Superpuchar kraju (broniąc m.in. rzut karny w serii jedenastek) oraz dotarł do finału Pucharu Bułgarii. W sezonie 2017/18 zaliczył dwanaście spotkań, ale już w poprzednich rozgrywkach był zdecydowanym numerem jeden w bramce Botewa. Rozegrał 40 meczów, 13 razy zachowując czyste konto. Jego zespół zajął 6. miejsce w bułgarskiej ekstraklasie.

- Trafiłem do Lotto Ekstraklasy, pokonując okrężną drogę, ale jestem bardzo zadowolony, że w końcu zagram na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby regularnie bronić bramki Śląska, choć oczywiście decyzja należeć będzie do trenera – podkreśla Daniel Kajzer po dołączeniu do WKS-u.

W Śląsku będzie grał z numerem 22. 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
2
czwartek, 25.6.2020 12:26
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki