komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 18 czerwca 2019

Marka, Elzbiety

Pokłóciła się z facetem, więc postanowiła zniszczyć zaparkowane na zewnątrz samochody

środa, 17.4.2019 20:04 , komentarze: 0 , odsłony: 2167
kategorie artykułu:

Do niecodziennej interwencji doszło na terenie wrocławskiego Starego Miasta. Patrolujący okolicę mundurowi z Wydziału Prewencji i Patrolowego, otrzymali informację o młodej kobiecie, która niszczy samochód stojący w jednym z podwórek. Na miejscu okazało się, że zniszczony jest nie jeden, a siedem pojazdów! Kobieta w silnych emocjach, została później zatrzymana.

Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie znajduje się sprawczyni całego zajścia. Kobieta wbiegła do jednego z mieszkań i tam zaatakowała przebywającego w środku mężczyznę. Wkrótce wyszedł na jaw powód zachowania się 22-latki. Okazało się, że wcześniej doszło pomiędzy nimi do sporej kłótni. Kobieta dała upust emocjom, niszcząc zaparkowane pojazdy i krzycząc na przypadkowych przechodniów. Dodatkowo zniszczyła też wyposażenie klatki schodowej kamienicy, w której mieszkał jej były już partner.

Mundurowi musieli obezwładnić kobietę, ponieważ w przypływie emocji nie reagowała na wydawane przez nich polecenia. Okazało się, że nie tylko emocje wzięły górę nad rozsądkiem. Przyczynił się do tego również alkohol, który kobieta spożyła przed całym zajściem. Po przebadaniu młodej wrocławianki na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu,  na wyświetlaczu policyjnego alkomatu pojawił się wynik: prawie półtora promila.

Młodą wrocławiankę zatrzymano. Zabezpieczono również obszerny materiał dowodowy w tej sprawie, na którym widać zniszczone samochody. Aktualnie trwa szacowanie wyrządzonych przez zatrzymaną strat. Za popełnione czyny 22-latce może grozić kara pozbawienia wolności do lat 5. 

/KMP Wrocław

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
sobota, 15.6.2019 11:00
sobota, 15.6.2019 09:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki