komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 16 czerwca 2019

Aliny, Benona

Wystawa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych w Retro Office House

sobota, 11.5.2019 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 439
kategorie artykułu:

W przestronnym patio biurowca Retro Office House rozpoczęła się wystawa pt. „Konfrontacja” wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Dzieła dolnośląskich rzeźbiarzy, Janusza Jasińskiego oraz Wojciecha Małka, można podziwiać do 31 maja. Uroczyste zakończenie wystawy z udziałem jej autorów odbędzie się 28 maja o godzinie 19:00. Wystawa oraz wydarzenie są bezpłatne i otwarte dla publiczności.

Twórcy rzeźb, Janusz Jasiński i Wojciech Małek, poznali się w czasie studiów na wrocławskiej ASP. Odtąd przyjaźnią się i często ze sobą współpracują. Wystawa „Konfrontacja” to pierwsza wspólna prezentacja ich prac, która ukazuje dialog, wymianę poglądów między artystami.

- Cieszymy się, że możemy w Retro Office House gościć rzeźby stworzone przez artystów wrocławskiej ASP. Sztuka pojawiająca się w miejscach publicznych daje nam szansę na zatrzymanie się i celebrację chwili. Mamy nadzieję, że ta wyjątkowa przestrzeń zostanie doceniona przez odwiedzających, a nasze kolejne wystawy na stałe wpiszą się w artystyczną mapę Wrocławia  - mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA. 

Wystawę „Konfrontacja” można oglądać w patio Retro Office House przy ul. Piłsudskiego od 1 do 31 maja, w godzinach otwarcia obiektu. Uroczyste zakończenie wystawy odbędzie się 28 maja, o godzinie 19:00. Wystawa oraz wydarzenie są bezpłatne i otwarte dla publiczności.

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

wczoraj, 22 godz temu
sobota, 15.6.2019 09:00
piątek, 14.6.2019 18:11
piątek, 14.6.2019 14:23
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork