komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

21-latek nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjanta. Jest już w areszcie!

piątek, 19.7.2019 14:23 , komentarze: 0 , odsłony: 1608
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci zatrzymali w godzinach porannych mężczyznę, podejrzewanego o potrącenie interweniującego policjanta. Kryminalni najpierw namierzyli samochód sprawcy, a stąd był już tylko krok do zatrzymania kierującego. Okazał się nim być 21-letni mieszkaniec Wrocławia. Ranny policjant doznał ogólnych potłuczeń i po zaopatrzeniu w szpitalu odpoczywa już w domu.

       Fot. Archiwum/Doba.pl

Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze, wyjaśniając przebieg zdarzenia oraz skrupulatnie zabezpieczając ślady kryminalistyczne. Wysiłki policjantów przyniosły efekt, ponieważ już po kilku godzinach od zdarzenia namierzyli i zabezpieczyli samochód, którym poruszał się sprawca. Kryminalni z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin dobrze znają swój teren i byli już tylko o krok od zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za ten czyn. Nie zdołał się długo ukrywać przed doświadczonymi policjantami i został namierzony dziś w godzinach porannych. Zatrzymanym okazał się być 21-letni mieszkaniec Wrocławia, karany wcześniej za kradzieże, niedawno opuścił nawet zakład karny.

Ranny policjant doznał ogólnych potłuczeń w związku z potrąceniem. Został on już wypisany ze szpitala i odpoczywa w domu. Jego przykład pokazuje, że służba na ulicy nie należy do łatwych, a policjanci codziennie narażają swoje życie i zdrowie, by zapewnić bezpieczeństwo obywatelom.

/KMP Wrocław

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

poniedziałek, 29.6.2020 11:56
poniedziałek, 29.6.2020 11:53
poniedziałek, 29.6.2020 11:50
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele