komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Policyjni "łowcy głów" zatrzymali poszukiwanego trzema Europejskimi Nakazami Aresztowania

czwartek, 18.6.2020 11:13 , komentarze: 0 , odsłony: 1469
kategorie artykułu:

Policjanci z dolnośląskiej komendy zajmujący się na co dzień poszukiwaniami najgroźniejszych przestępców, namierzyli poszukiwanego trzema Europejskimi Nakazami Aresztowania oraz dodatkowo kilkoma listami gończymi mężczyznę. Ma on do "odsiadki" łącznie ponad 3 lata, ale grozi mu dodatkowa kara w związku z toczącymi się aktualnie innymi postępowaniami karnymi.

Funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Celowych dolnośląskiej komendy wojewódzkiej wytropili na terenie jednego z wrocławskich osiedli poszukiwanego od ponad trzech lat mężczyznę. "Łowcy głów" zatrzymali mieszkańca, na którego wystawionych było kilka listów gończych oraz trzy Europejskie Nakazy Aresztowania wydane przez polskie organy wymiaru sprawiedliwości.

Mężczyzna poszukiwany był m. in.  za posiadanie narkotyków, groźby oraz udział w pobiciu. Skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniał swoje miejsce zamieszkania. Sprawą zainteresowali się funkcjonariusze Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu, którzy w bardzo krótkim czasie zdołali namierzyć, a następnie zatrzymać poszukiwanego.

W chwili zatrzymania mężczyzna był całkowicie zaskoczony, nie spodziewając się, że Policja zdoła ustalić jego aktualne miejsce przebywania. Za popełnione przez niego przestępstwa został on skazany na 3 lata i 3 miesiące pozbawienia wolności, ponadto grozi mu dodatkowa kara w związku z innymi, toczącymi się jeszcze postępowaniami karnymi.

źródło: Policja Dolnośląska

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

czwartek, 24.9.2020 11:03
poniedziałek, 21.9.2020 10:23
czwartek, 17.9.2020 14:35
czwartek, 17.9.2020 14:09
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele