Dolnośląska KAS zlikwidowała 75 nielegalnych automatów do gier hazardowych

wtorek, 15.6.2021 15:07 231 0

W kwietniu i maju 2021 roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej dolnośląskiej KAS skontrolowali lokale położone na terenie powiatów zgorzeleckiego, złotoryjskiego, bolesławieckiego, lubańskiego, jaworskiego, lwóweckiego, legnickiego, kłodzkiego, ząbkowickiego oraz miast Bolesławiec, Legnica, Zgorzelec, Wrocław, Polkowice, Głogów i Świdnica. W przeszukaniach uczestniczyli także funkcjonariusze Komend Policji w Zgorzelcu, Bolesławcu, Legnicy, Wrocławiu, Lubaniu, Świdnicy, Kłodzku, Jaworze, Głogowie i Polkowicach. 

W kontrolowanych lokalach ujawniono łącznie 75 automatów do gier oraz środki pieniężne w kwocie 46.225 zł. Znalezione urządzenia i pieniądze zostały zatrzymane, jako dowody w sprawie i przekazane do magazynu depozytowego.

Skontrolowane punkty znane były już funkcjonariuszom, wielokrotnie prowadzano w nich czynności skutkujące zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych.

Przypominamy,  oferowanie nielegalnych gier hazardowych w Polsce zagrożone jest wysokimi karami finansowymi oraz karą pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek