Zrób sobie piknik w Hali Stulecia!

piątek, 23.7.2021 16:00 429 0

Lato w mieście? To może piknik na Pergoli lub śniadanie na trawie? Już w ten weekend na Tarasie letnim przy Pergoli startuje sprzedaż zestawów piknikowych. To nowa propozycja Hali Stulecia, która rozwija systematycznie swoją ofertę gastronomiczną, a w tym sezonie stawia na relaks na świeżym powietrzu.– Hala Stulecia to nie tylko sama Hala, to ogromny kompleks będący częścią Terenów Wystawowych i Parku Szczytnickiego. Chcemy odkryć te tereny dla wrocławian na nowo, dlatego nasza załoga Strefy Gastro przygotowała zupełnie nową ofertę. Już od jutra na naszym Tarasie letnim przy Pergoli będzie można kupić zestawy piknikowe, które stworzyliśmy z myślą o relaksie na terenach zielonych wokół Hali Stulecia, czyli w prawdopodobnie najpiękniejszym zakątku Wrocławia – mówi Jakub Grudniewski, prezes Hali Stulecia. 

Zestawy piknikowe w zależności od opcji sprzedawane są w torbach lub koszach piknikowych. Różnią się zawartością. – Do wyboru jest pięć różnych propozycji, w tym jedna wegetariańska. Cztery z nich są przeznaczone dla dwóch osób, ale przewidzieliśmy też opcję większą, rodzinną. Mamy też wersję specjalną, podawaną w pięknym wiklinowym koszu. Ten zestaw zawiera piknikowy koc – mówi Jakub Grudniewski. Co znajdziemy w środku zestawów? Dla przykładu klasyczny zawiera: pieczywo, pastę jajeczną, pastę warzywną, twarożek z rzodkiewką, wybór mięs, smarowidło wieprzowe z cebulką, konfiturę z owoców sezonowych, warzywa i owoce, dodatki oraz napoje – wodę oraz lemoniadę. Wszystkie zestawy można rozszerzyć o inne napoje jak np. piwo czy Prosecco. 

- Na piknik zapraszamy zarówno turystów i gości spoza Wrocławia, którzy chcą spędzić czas na Pergoli, jak i wrocławian, którzy szukają nieco bardziej ustronnych i kameralnych miejsc relaksu. Dla wszystkich znajdzie się tu dobra przestrzeń – dodaje Grudniewski. 
Pełna oferta piknikowa dostępna jest na stronie www.halastulecia.pl

Co jeszcze słychać w kompleksie Hali Stulecia?

Dzięki poluzowaniu obostrzeń epidemiologicznych do kompleksu Hali Stulecia, choć w ograniczonym jeszcze zakresie, wróciły wydarzenia – koncerty, targi, wystawy itp. Jeszcze w te wakacje odbędą się takie wydarzenia jak: Influencers Live, Lech Polish Hip Hop Awards, koncerty Agnieszki Chylińskiej, uwielbiana przez wrocławian Giełda Staroci na Placu pod Iglicą. Na jesień zaplanowane są też koncerty takich gwiazd The Dire Straits, Apocalyptica, Scooter, sanah, Sławek Uniatowski, Fashion Market Squere Wrocław, Wedding Trade Show, Targi Jedyne W Swoim Rodzaju.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek