komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 10 lipca 2020

Sylwany, Witalisa

Dystrybutor do wody – dlaczego warto się na niego zdecydować?

środa, 22.5.2019 10:46 , odsłony: 488
kategorie artykułu:

Codzienne picie wody jest bardzo istotne dla naszego organizmu. Zapewnia nam zdrowie, dobre samopoczucie oraz piękny wygląd. Jak jednak pamiętać o regularnym piciu wody, jak wykształcić sobie ten nawyk? Pośród obowiązków jakie mamy do wykonania każdego dnia, na pewno nie będzie to najłatwiejszym zadaniem. Z pomocą przychodzi nam możliwość dzierżawy dystrybutora do wody. W tekście opiszemy dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jakie zalety mają dystrybutory do wody oraz który z nich wybrać, aby najlepiej zaspakajał nasze potrzeby.

Czym jest dystrybutor do wody?

Dystrybutor do wody to urządzenie podające wodę pitną. Możemy wydzierżawić je od firmy, która będzie regularnie wymieniać butle z wodą. W zależności od tego, na jaki rodzaj dystrybutora się zdecydujemy, może on podawać wodę w temperaturze pokojowej, wodę schłodzoną, gorącą, a nawet gazowaną. Możemy także wybierać pośród różnych pojemności butli, wielkości samego urządzenia oraz tego czy chcemy podłączać je do prądu czy też nie. Przed zdecydowaniem, jaki zestaw wybrać, warto przyjrzeć się potrzebom osób, które będą z niego korzystały. Taka obserwacja pozwoli nam uniknąć pomyłek w doborze możliwych opcji dystrybutora do wody oraz zapewni najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem finansowym. Oczywiście jeżeli potrzeby korzystających z dyspensera się zmienią, możemy zmienić umowę i wybrać inne opcje.

Zalety dystrybutora do wody

Niewątpliwą zaletą posiadania dystrybutora do wody jest stały dostęp do wody ze sprawdzonego źródła. Taką wodą jest Dar Natury. Wydobywa się ją z ekologicznego, czystego terenu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, co sprawia, że jest wolna od groźnych dla naszego zdrowia zanieczyszczeń. Jest wodą o niezbyt wysokim zmineralizowaniu, a więc możemy ją pić codziennie, w dużych ilościach, bez obawy, że przesadzimy ze składnikami mineralnymi.

Zalecana dzienna dawka spożycia wody to około 2-3 litry. Posiadając dystrybutor do wody, mamy ją zawsze „na wyciągnięcie ręki”. Sprzyja to wyrobieniu nawyku codziennego, częstego picia wody w niezbyt dużych ilościach. Nie musimy się wtedy martwić o zakup zgrzewek z wodą butelkową, które są ciężkie i uciążliwe transporcie. Rezygnując z wody w plastikowych butelkach, zmniejszamy ilość produkowanych plastikowych odpadów. Oszczędzamy więc czas, pieniądze oraz dbamy o środowisko.

Woda z dystrybutora do wody świetnie nadaje się do picia, ale również do przyrządzania napojów i potraw. W porównaniu do wody kranowej, jest znacznie mniej twarda i zwyczajnie smaczniejsza. Potrawy przygotowane na jej bazie, będą zdrowsze i bardziej apetyczne.

Dystrybutor do wody dla firmy

Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom wodę zdatną do picia. Co więcej, w zależności od warunków wykonywania pracy i potrzeb pracowników, napoje powinny mieć odpowiednią temperaturę. Woda z kranu, zwłaszcza w dużych miastach, jest raczej słabej jakości. Zwykle jest wodą twardą, o nieprzyjemnym zapachu. Powoduje, że przygotowywanie na jej bazie napoje czy dania, mają zły smak. Świetnym rozwiązaniem dla firmy będzie więc dzierżawa dystrybutora do wody. Jako pracodawca nie będziesz musiał martwić się o kontrolowanie zakupu i transportu wody butelkowej. Co miesiąc będziesz otrzymywał nowe butle na wymianę. Jeśli pracownicy twojej firmy wykonują głównie pracę umysłową, woda będzie wspierać ich zdolności uwagowe, koncentrację oraz pamięć. Zdecyduj się wtedy na dystrybutor z opcją gorącej wody, który musi być podłączony do prądu. Zaoszczędzisz czas swoich pracowników potrzebny na każdorazowe gotowanie wody w czajniku na kawę, herbatę czy danie instant. Dyspenser pozwoli na przygotowanie ich podając od razu gorącą wodę. Jeżeli zaś zatrudnieni przez ciebie ludzie pracują fizycznie, szczególnie woda gazowana, pozwoli im szybko ugasić pragnienie oraz usunąć z organizmu toksyny powstałe podczas wysiłku. Wybierz więc dystrybutor z wodą gazowaną.

Dystrybutor do wody dla domu

Do niedawna dystrybutory do wody można było spotkać głównie w takich miejscach jak duże biura, przychodnie zdrowia, szpitale czy apteki. Niewiele osób wie, że obecnie z takiego rozwiązania można skorzystać prywatnie, w swoim domu. Jeżeli członkowie twojej rodziny nie piją wody gazowanej, a napoje gorące przygotowują dość rzadko, wybierz podstawowy dystrybutor podający wodę w temperaturze pokojowej. Nie musisz też martwić się o dużą przestrzeń potrzebną na jego ustawienie. Najnowsze dystrybutory do wody, zaprojektowane specjalnie dla rodziny, możesz zmieścić nawet na kuchennym parapecie. Zamów dystrybutor i ciesz się łatwym dostępem do zdrowej i smacznej wody.

 
wczoraj, 20 godz temu
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
wtorek, 7.7.2020 14:14
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele