komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Dzień Matki na Wrocław Tattoo Konwent

poniedziałek, 20.5.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 265
kategorie artykułu:

Tattoo Konwent to festiwal organizowany z myślą o fanach tatuażu. W czasie imprezy zaobserwować można, jak zróżnicowane grono interesuje się tą formą wyrażania siebie. W ubiegłym roku wszystkie imprezy z cyklu odbywały się pod hasłem „Dołącz do rodziny!”. Myśl przewodnia podkreślać miała otwarty charakter konwencji, a także zaprosić do udziału w evencie całe rodziny. Chociaż hasło w tym roku zmieniło się, przesłanie wciąż pozostaje aktualne. Korzystając z faktu, że wrocławska edycja Tattoo Konwent zbiega się z Dniem Matki w trakcie imprezy odbędą się tematyczne warsztaty, zaprojektowane z myślą o mamach i dorosłych dzieciach.  

       Fot. Bartek Modrzejewski

25 i 26 maja we Wrocławiu odbędzie się kolejna odsłona Tattoo Konwent. Tym razem festiwal tatuażu ukazujący Inne wymiary sztuki zagości na Stadionie Wrocław. W programie imprezy, pośród atrakcji związanych z tatuażem, koncertów, pokazów specjalnych, wystaw czy seminarium pojawiły się również warsztaty Expressive Art z Mamą, zaprojektowane z myślą o Dniu Matki. 

Zajęcia łączą w koncepcji zeszłoroczną i tegoroczną myśl przewodnią festiwalu - „Dołącz do rodziny!” oraz „Inne wymiary sztuki”. Celem warsztatów jest podniesienie samooceny i wzmocnienie więzi z mamą za pomocą prostych technik artystycznych. Skierowane są do duetów – mama i dziecko powyżej 16 roku życia.  Expressive Art z Mamą poprowadzi Aga Szuścik - doktor sztuk filmowych, poruszająca tematy społecznie trudne artystka wizualna, wykładowczyni i szkoleniowiec. W czasie trwających około 40 minut zajęć prowadząca udowadniać będzie, że sztuka pomaga w wyrażaniu siebie i kreatywnym opracowaniu emocji, stanów i problemów.

Poznając podstawy expressive therapy uczestnicy stworzą kolaż, który będzie jednocześnie dziełem artystycznym, świetnym prezentem oraz przyjemnym oczyszczeniem. Warsztaty dla uczestników Wrocław Tattoo Konwent są darmowe.Bilety na festiwal tatuażu nabyć można na miejscu wydarzenia i w internetowej przedsprzedaży na: www.tattookonwent.pl. Dzieci do 10. roku życia nie płacą za udział w Tattoo Konwent.Dla najmłodszych uczestników przygotowana zostanie strefa animacyjna. 

Ceny biletów dystrybuowanych przez internet zaczynają się od 39 zł (bilet jednodniowy) i 49 zł (bilet dwudniowy). W ofercie znalazły się również atrakcyjne cenowo bilety rodzinne, za które zapłacić trzeba od 105zł do 175 zł – w zależności od opcji. W sprzedaży dostępne są także wejściówki VIP w cenie 300 zł.

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki