komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Firma z Wrocławia po raz kolejny z tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce

niedziela, 14.4.2019 15:05 , komentarze: 0 , odsłony: 650
kategorie artykułu:

Trzeci rok z rzędu 3M Global Service Center Poland zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie Great Place to Work®. To jedna z najważniejszych nagród dla pracodawców, ponieważ kluczowa w ocenie organizacji jest opinia pracowników. 

Wrocławskie centrum usług wspólnych 3M powstało cztery lata temu i bardzo szybko zbudowało pozycję jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w regionie. Potwierdza to kolejne wyróżnienie w plebiscycie Great Place to Work®. W tym roku firma została sklasyfikowana na 6. miejscu w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 500 pracowników, poprawiając wynik sprzed roku o jedną pozycję. W konkursie 3M debiutował trzy lata temu, otrzymując wyróżnienie w kategorii dla średniej wielkości przedsiębiorstw (zatrudniających poniżej 500 pracowników).  

Z tej nagrody jestem szczególnie dumny, ponieważ jest ona głosem pracowników, którzy codziennie z odwagą i radością czuwają nad setkami procesów wykonywanych dla ponad 55 krajów w regionie EMEA. To dowód na to, że zbudowaliśmy miejsce dobre dla ludzi. Ta nagroda jest dla nich – mówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center Poland we Wrocławiu

Tegoroczna edycja to już jedenasta odsłona konkursu w Polsce. Organizatorem jest Instytut Great Place to Work®. Założeniem plebiscytu jest wyróżnianie przedsiębiorstw, które budując swoją pozycję rynkową, kierują się wartościami, takimi jak szacunek, wiarygodność i wzajemne zaufanie w organizacji.

Nowoczesne usługi dla biznesu to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż w Polsce. Według raportu „Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2018” przygotowanego przez ABSL w ciągu dwóch ostatnich lat całkowity przyrost nowych miejsc pracy wyniósł 30%, czyli 65 tys., co daje ok. 90 nowych miejsc pracy dziennie. Wrocław stanowi trzeci największy ośrodek usług biznesowych w Polsce (po Krakowie i Warszawie), zatrudniając w sektorze ponad 45 tys. pracowników.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 10:32
sobota, 12.10.2019 19:45
2
poniedziałek, 14.10.2019 15:51
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki