komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Fitness na Pergoli z Fitness Academy

środa, 20.7.2016 11:23 , komentarze: 0 , odsłony: 998
kategorie artykułu:

Nie przestajemy dbać o letnią formę! W niedzielę, 24 lipca w godz. 14.00-16.00, odbędzie się kolejny trening w ramach letniej odsłony projektu „Fitness na Pergoli”. Tym razem zajęcia poprowadzi Fitness Academy Stare Miasto.

Trzeci trening w ramach „Fitnessu na Pergoli” rozpocznie Atak na brzuch. To zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacnianie mięśni brzucha. Lekcja o średniej intensywności z dużą liczbą ćwiczeń angażujących brzuch, w bezpiecznych, nieobciążających stawów pozycjach, której głównym celem jest kształtowanie silnego, wyrzeźbionego brzucha. Trening przeznaczony dla wszystkich.

Po przerwie przyjdzie czas na Mega Shape + Stretching. Intensywny trening wytrzymałościowy, który pomaga w poprawie wydolności organizmu, zwiększeniu siły, mocy i kondycji. To szybka
i skuteczna droga do wymarzonej sylwetki przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć widoczne efekty i nie boją się wyzwań! Zajęcia wzmacniają jednocześnie wszystkie partie mięśniowe. Wg najnowszych trendów spalanie tkanki tłuszczowej przy tego rodzaju treningu jest najbardziej efektywne. Prowadzony po zajęciach stretching pomaga wyciszyć się i zrelaksować organizm poprzez 15-minutowe rozciąganie ciała.

Na treningi obowiązują zapisy T U T A J

Osoby, które posiadają własną matę, proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć.

„Fitness na Pergoli” to cykl zajęć sportowych, które organizuje Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – program „Miasto w Formie” we współpracy z Halą Stulecia. „Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata
w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie!

T U T A J znajdziesz informację o kolejnych terminach zajęć

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki