komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 26 października 2020

Lucjana, Ewarysta

Forum Inżynierów Przyszłości online

poniedziałek, 7.9.2020 14:07 , komentarze: 0 , odsłony: 465
kategorie artykułu:

Forum Inżynierów Przyszłości jest pierwszym w Polsce spotkaniem, podczas którego postaramy się odpowiedzieć na pytanie: jakich inżynierów będziemy potrzebować za 5, 10 i 15 lat? To wydarzenie, które ma łączyć studentów kierunków technicznych, młodych absolwentów, przedstawicieli uczelni oraz przedsiębiorców. Poprzez wspólną rozmowę, wymianę doświadczeń oraz poznawanie nowych ludzi chcemy kształtować nowe pokolenie inżynierów.
Konferencja to wiele warsztatów, szkoleń, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Na wydarzeniu nie zabraknie ekspertów z całe Polski, którzy zarówno swoją wiedzą, jak i doświadczeniem, będą pokazywać i tłumaczyć ludziom, jak rozpocząć swoją drogę zawodową jako przyszli inżynierowie. Wystąpienia zaproszonych gości, warsztaty, szkolenia i panele dyskusyjne, które odbędą się w ramach Forum, poruszać będą tematy związane z przemysłem 4.0, przedsiębiorczości, działalności studenckich i społecznych oraz rozwoju osobistego.

“Przyszłość na wyciągnięcie ręki – Forum Inżynierów Przyszłości online”

Biorąc pod uwagę dynamiczną i nieprzewidywalną sytuację na świecie oraz  bezpieczeństwo uczestników i gości konferencji naukowej, podjęliśmy decyzję o adaptacji wydarzenia do uczestnictwa online.

Jak będzie wyglądała październikowa Konferencja? 

- 23 października wystąpienia zaproszonych gości odbędą się w Domu Technika NOT we Wrocławiu. Wszystkie osoby posiadające bilety, zachowując wymagane środki ostrożności, będą  uczestniczyć w wydarzeniu na żywo. Między nieliczną publicznością umieścimy kamery, które będą na żywo transmitować wystąpienia dla uczestników online.

Dołożymy wszelkich starań, aby umożliwić gościom możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu – przekażemy wszystkie pytania i refleksje internautów prelegentom a w trakcie paneli dyskusyjnych zadamy je na żywo. 

- 24 października wszystkie szkolenia odbędą się w formie zdalnej. 

- Konferencja Naukowa Inżynierów Przyszłości - sesja posterowa - również odbędzie się w Internecie. Zadbamy o przekazanie pytań do twórców.

Transmitowanie wydarzenia na pewno umożliwi uczestnictwo wielu osobom, które nie miały możliwości dotrzeć osobiście do Wrocławia. 
Niezmiennie planujemy przygotować podsumowanie wydarzenia, które przekażemy do naszych partnerów m.in: Ministerstwa Rozwoju, Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych oraz reakcji branżowych.   

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://fip.not.pl oraz na fanpage’u: https://www.facebook.com/fip.not/ 

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele