komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 14 lipca 2020

Ulryka, Bonawentury

Galeria Dominikańska - Zdrowie pod kontrolą

czwartek, 4.4.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 573
kategorie artykułu:

Idzie wiosna! Początek nowego sezonu to dobry moment, by zatroszczyć się o zdrowie. W sobotę 6 kwietnia warto odwiedzić Galerię Dominikańską i wziąć udział w prozdrowotnej akcji, w ramach której można skorzystać z bezpłatnych badań medycznych. 

„Zdrowie pod kontrolą” to ogólnopolska akcja profilaktyczna prowadzona w 17 miastach Polski przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Do inicjatywy przyłączyła się też Galeria Dominikańska – 6 kwietnia we wrocławskim centrum będzie można skorzystać z profilaktycznych darmowych badań i porad medycznych. 

Tego dnia do dyspozycji klientów zostanie oddanych szereg stoisk o charakterze profilaktycznym, przy których osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje na temat profilaktyki nowotworowej, dietetyki, dermokonsultacji czy walki z uzależnieniem od nikotyny. Podczas akcji realizowane będą m.in. badania spirometrii i EKG, pomiary ciśnienia tętniczego i poziomu glukozy we krwi oraz analiza składu i masy ciała. Nie zabraknie stanowisk, na których będzie można dokonać przeglądów stomatologicznych i okulistycznych, oraz punktu rejestracji do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego. Odbędą się też pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, a na stanowisku farmaceutycznym będzie można stworzyć własne maści lub kremy. Przewidziano również atrakcje dla najmłodszych, m.in. zabawę edukacyjną w „Szpital Pluszowego Misia”. 

W pędzie XXI wieku brakuje nam często czasu, by gruntownie się przebadać. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując im możliwość skorzystania z bezpłatnych i w pełni profesjonalnych badań bez kolejek w naszym centrum. Organizowane w najbliższą sobotę wydarzenie „Zdrowie pod kontrolą” to świetna okazja, by zadbać o to, o czym często zapominamy – czyli własne zdrowieprzekonuje Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Akcja „Zdrowie pod kontrolą” w Galerii Dominikańskiej odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia,
w godzinach 10:00-18:00
.

 

Wasze komentarze

czwartek, 9.7.2020 08:15
poniedziałek, 6.7.2020 12:29
wtorek, 23.6.2020 13:20
niedziela, 21.6.2020 11:15
sobota, 13.6.2020 14:18
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele