komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 6 sierpnia 2020

Slawy, Jakuba

Jaki odkurzacz piorący do dywanów wybrać?

piątek, 10.7.2020 19:08 , odsłony: 175
kategorie artykułu:

Nie masz pojęcia, jaki odkurzacz piorący wybrać? Pamiętaj, że urządzenie powinno być przede wszystkim wydajne oraz funkcjonalne. Istotne jest również to, aby było ono uniwersalne. Najlepiej, aby umożliwiało czyszczenie różnorodnych typów powierzchni - od posadzek, przez dywany, aż po tapicerki meblowe. Zdecydowana większość osób celuje w sprzęty, które umożliwiają zarówno odkurzanie na mokro, jak i na sucho. Powód jest prosty - ich obsługa jest komfortowa oraz bezproblemowa. Sprawdź ranking odkurzaczy piorących, aby podjąć właściwą decyzję zakupową.


Rodzaj czyszczonej powierzchni
Najlepsze odkurzacze piorące mogą być stosowane zarówno w przypadku powierzchni twardych, jak i miękkich, a więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Warto wspomnieć, że nie każdy model nadaje się do prania tapicerki meblowej - mowa tutaj o m.in. odkurzaczach automatycznych z funkcją czyszczenia na mokro.

Wielofunkcyjne sprzęty zwykle są nieco droższe, jednak taka inwestycja się opłaca. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest zapoznać się z opiniami użytkowników - być może okażą się one pomocne.

Najlepsze odkurzacze piorące: https://rankingodkurzacz.pl/najlepsze-odkurzacze-piorace/


Pojemność zbiornika na wodę
Pojemność pojemnika na wodę ma ogromny wpływ na komfort codziennej eksploatacji. Trzeba zaznaczyć, że konieczność częstej wymiany cieczy jest bardzo uciążliwa, szczególnie w przypadku czyszczenia dużych powierzchni. Chcąc utrzymać najwyższy poziom higieny warto jest zdecydować się na model, który posiada zarówno pojemnik na czystą, jak i zabrudzoną wodę.

Należy także zwrócić uwagę na sposób mocowania opisywanych zbiorników. Istotne jest to, aby ich wyjmowanie nie było problematyczne. Dotyczy to również ponownego montażu.

O czym pamiętać?
Zanim zakupimy odkurzacz piorący musimy pamiętać o przeanalizowaniu również innych parametrów. Wpływają one na standard obsługi. Priorytetem jest to, aby komfort użytkowania znajdował się na najwyższym poziomie.
- Rodzaj filtrów - filtry znajdujące się w odkurzaczu piorącym powinny sukcesywnie zatrzymywać nawet najdrobniejsze cząstki zanieczyszczeń. Istotne to, aby nie były one ponownie wydalane do otoczenia.
- Sposób obsługi - niektóre odkurzacz piorące posiadają dedykowane końcówki. Dzięki temu mogą być wykorzystywane podczas czyszczenia rozmaitych typów powierzchni. W przypadku modeli automatycznych proces odkurzania na mokro wygląda nieco inaczej.
- Czas pracy - odkurzacze piorące zwykle zasilane są na akumulator, a więc należy sprawdzić, ile wynosi maksymalny czas pracy po pełnym naładowaniu.
- Parametry fizyczne - wiadomym jest, że gabaryty sprzętu pełnią bardzo ważna rolę. Jeśli będzie on zbyt duży, to wygoda obsługi znacząco spadnie.

 
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
środa, 5.8.2020 13:26
środa, 5.8.2020 11:45
poniedziałek, 3.8.2020 14:37
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele