komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 12 lipca 2020

Jana, Brunona

Jazz / Blues Jam Session

poniedziałek, 12.6.2017 12:40 , komentarze: 0 , odsłony: 2286
kategorie artykułu:

Zapraszamy na kolejne muzyczne spotkanie z cyklu jazzowego i bluesowego jam session. Stałych bywalców nie trzeba zachęcać – wystarczy podać termin. Nowych powitamy serdecznie! 12 i 13 czerwca o godzinie 20:00 w Klubie Autograf. Wstęp wolny.

Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami jam sessions w klimatach jazzu i bluesa, które od kilku już lat wpisane są na stałe w kalendarz imprez w Autografie przy Mazowieckiej 17. Bywa, że wieczory trwają po kilka godzin, a ich uczestnicy – zarówno publiczność, jak i wykonawcy – bawią się znakomicie. Nasze cykliczne imprezy adresowane są do bywalców wrocławskich klubów, którzy lubią nieskrępowane ramami czasowymi uczestnictwo w koncertach odbywających się w atmosferze wyluzowania, swobodnego muzykowania na żywo i solowych popisów swoich muzycznych ulubieńców.

Taką możliwość dają comiesięczne jam sessions – jazzowe w poniedziałki i bluesowe we wtorki – odbywające się w klubie Autograf przy ul. Mazowieckiej 17. Bez wątpienia duża w tym zasługa umiejętnie tworzących klimat muzyków, którzy znakomicie sprawdzają się w roli prowadzących wieczory, a jednocześnie wyczuwa się, że im samym sprawia to autentyczną radość. Zarówno kwartet jazzowy, jak i muzycy spod znaku HooDoo Band z przyjaciółmi, swoją energią potrafią zjednać sobie i porwać każdą publiczność. Dołącz więc do sporego już grona bywalców.


Jazz, 12 czerwca, godz. 20:00
Jazzowe jam session prowadzą:
Piotr Szwec – saksofon altowy,
Dominik Mąkosa – fortepian,
Kamil Pełka – kontrabas,
Wojtek Buliński - perkusja

Blues, 13 czerwca, godz. 20:00
Podczas wieczorów bluesowych dowodzą:
Tomasz Nitribitt – wokalista i harmonijkarz,
Bartosz „MrShuffle” Niebielecki – kompozytor, perkusista,
Piotr Świętoniowski – instr. klawiszowe,
Bartek Miarka – gitarzysta,
Andrzej Stagraczyński – basista

źródło: wroclaw2016.pl

 

Wasze komentarze

wczoraj, 21 godz temu
środa, 8.7.2020 14:29
poniedziałek, 6.7.2020 12:29
niedziela, 5.7.2020 08:20
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele