komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Kibole zaatakowali radnych z lewicy na Psim Polu

czwartek, 6.11.2014 10:36 , komentarze: 0 , odsłony: 2553
kategorie artykułu:

We wtorek w godzinach popołudniowych na przystanku autobusowym nieopodal Korony (w stronę Psiego Pola) grupa bezpartyjnych kandydatów na radnych z list SLD Lewica Razem została zaatakowana przez pseudokibiców.

 Kadr z You Tube

Podczas kręcenia klipu promującego miejską kampanie społeczną pt. "Czego nie powiedzą Wrocławianie", w okolicach Korony, od strony centrum Wrocławia, nadjechał autobus linii 130, nr boczny 5429. Byli w nim młodzi mężczyźni ubrani w stroje kibicowskie WKS – u.

Na widok działaczy lewicy pseudokibice najpierw zamaskowali sobie twarze szalikami, a następnie oblali działaczy piwem. Na koniec jeden z kiboli rzucił w kręcących klip butelkę z piwem. Na szczęście nie trafił. Butelka minęła głowę Kaji Bryx, która trzymała kamerę i roztrzaskała się okoła metr za nią, na chodniku.

Dosłownie nikt, bo ani  pasażerowie autobusu, ani stojące na przystanku osoby, a co najgorsze nawet kierowca MPK, nie zareagowali na to niebezpieczne wydarzenie, a przecież przynajmniej kierowca miał obowiązek zamknąć drzwi i pojechać na najbliższy komisariat policji Psie Pole, który znajduje się dwa przystanki dalej - żali się obecny przy kręceniu klipu Mirosław Tryczyk, działacz na rzecz praw człowieka i wykładowca akademicki.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele