komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

Kierowca ciężarówki zmarł podczas jazdy na autostradzie A4!

czwartek, 6.6.2019 17:17 , komentarze: 0 , odsłony: 10295
kategorie artykułu:

Przed godziną 17.00 na 159 kilometrze autostrady A4 doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki zasłabł podczas jazdy i zderzył się z przydrożnymi barierkami. Na miejsce wezwano karetkę oraz zadysponowane śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na czas trwania akcji ratowniczej autostrada była zablokowana. 

[AKTUALIZACJA godz. 18:30]

Niestety mimo podjętej próby reanimacji nie udało się uratować kierowcy. Mężczyzna w wieku ok. 50 lat zmarł na miejscu. Śledczy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora, przez ten czas jeden pas autostrady był zablokowany.

- Tuż przed Punktem Poboru Opłat Karwiany mężczyzna jadący ciężarówką z niewiadomych przyczyn zasłabł i zderzył się z barierkami energochłonnymi. Na szczęście nie ma więcej osób poszkodowanych w tym zdarzeniu. Do kierowcy wezwano karetkę oraz śmigłowiec LPR, niestety pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Mężczyzna w wieku ok. 50 lat zmarł na miejscu. Obecnie wszystkie szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora - mówi dla Doba.pl asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji. 

       Foto: OSP Żórawina 

 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
środa, 1.7.2020 15:51
wtorek, 30.6.2020 21:19
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki