komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 24 maja 2019

Joanny, Zuzanny

Koalicja Europejska zarejestrowała listy wyborcze

piątek, 12.4.2019 11:30 , komentarze: 0 , odsłony: 213
kategorie artykułu:

11 kwietnia odbył się briefing prasowy Koalicji Europejskiej z rejestracji list wyborczych Koalicji Europejskiej w okręgu 12.

W konferencji prasowej udział wzięli: Michał Jaros - poseł na Sejm RP, Szef sztabu Koalicji Europejskiej, Małgorzata Tracz współprzewodnicząca Partii Zieloni, kandydaci do Parlamentu Europejskiego - Władysław Kozakiewicz Mistrz Olimpijski i poseł Krzysztof Mieszkowski oraz Paweł Gancarz prezes dolnośląskiego PSL i Arkadiusz Sikora sekretarz dolnośląskiego SLD. 

- Wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 37 tysięcy podpisów w okręgu dolnośląsko-opolskim pod listami poparcia kandydatów Koalicji Europejskiej. To przykład, że dobra współpraca, oparta na partnerskich zasadach między partiami politycznymi jest możliwa. Dziękujemy wszystkim za podpisy, za to, że popierają Koalicję Europejską. Idziemy po to, żeby wygrać te wybory. Idziemy razem, bo wiemy, że w różnorodności jest nasza siła. Razem możemy więcej i wierzę, że wygramy te wybory! – rozpoczął Michał Jaros poseł na Sejm RP, Szef sztabu Koalicji Europejskiej.

- Partia Zieloni jest zawsze tam gdzie trzeba, tam gdzie powinna być proeuropejska i demokratyczna partia polityczna, szczególnie w tym momencie historii, w którym się znajdujemy. Jestem bardzo szczęśliwa, że PO, SLD, PSL, .N oraz Zieloni doszli do porozumienia i stworzyli Koalicję Europejską. To jest ewenement na skalę europejską, którego nie ma w innych państwach. Udało nam się zebrać ponad 37 tys. podpisów, co świadczy o tym, że projekt Koalicji Europejskiej podoba się Polkom i Polakom i daje szansę na lepszą przyszłość Polski i lepszą przyszłość Europy – dodała Małgorzata Tracz współprzewodnicząca Partii Zieloni.

- W nas jest siła. Ta Koalicja tak piękna, bo różnorodna i każdy ma coś najlepszego. Rozumiem się z wszystkimi wchodzącymi w skład Koalicji Europejskiej. Chciałbym wnieść do Europy to co wszyscy – wolność dla nas wszystkich, abyśmy mogli sami decydować o własnym życiu – powiedział Władysław Kozakiewicz kandydat do Parlamentu Europejskiego. 

- Dziś jest kluczowy moment, kiedy rozpoczynamy kampanię. Kampania w całym województwie rusza. Z takimi kandydatami jak Ci z Koalicji Europejskiej, sukces na Dolnym Śląsku jest gwarantowany! – zakończył Paweł Gancarz prezes dolnośląskiego PSL.

 

Wasze komentarze


Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele