Kolejny wielkopowierzchniowy KOMFORT HOME tym razem we Wrocławiu

czwartek, 25.8.2022 09:21 404 0

W Bielanach Wrocławskich powstał kolejny sklep sieci Komfort. Dołączył on do czterech innych punktów sprzedaży w tym mieście, ale w odróżnieniu od istniejących sklep realizuje najnowszy koncept marki -Komfort Home. Punkt ma łączną powierzchnię 1 600 m2.

Sklepy Komfort S.A. to polska firma z 30-letnią tradycją, która łączy wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie asortymentu produktów, ich kategorii czy formatu sklepów. Sklep we Wrocławiu został wyposażony w szeroki asortyment w obrębie wszystkich kategorii koniecznych do przeprowadzenia remontu w postaci: łazienek, kuchni, płytek, podłóg, tarasów, drzwi, kuchni, mebli, dywanów, oświetlenia, a nawet dekoracji.

 Wielkopowierzchniowe sklepy Komfort Home dają możliwość pokazania pełnej oferty KOMFORTU w bardzo inspiracyjnej i realnej formie.Nic nie działa na wyobraźnię tak, jak atrakcyjnie zaaranżowane przestrzenie. Wszystkiego można dotknąć, sprawdzić, upewnić się, czy to jest nasza wymarzona łazienka czy kuchnia. Nie pozostawiamy naszych klientów samych sobie – na miejscu dostępni są opiekunowie klienta oraz projektanci. Proponujemy też usługi w postaci montażu czy transportu. W ten sposób pokazujemy, że urządzamy dom od A do Z –zapewnia dyrektor marketingu Beata Dąbrowska.

 Sklep został zaprojektowany tak, aby zakupy w tym miejscu były jak najbardziej komfortowe. Klient jest prowadzony przez cały proces zakupowy – od doświadczenia i inspiracji po projekt, wybór opcji cenowej, wygodny transport, a nawet profesjonalny montaż zakupionych produktów w domu.

W sklepie wykorzystano odpowiednio dopasowane do każdej strefy, naturalne oświetlenie podkreślające wzór i unikatowy kolor produktów. Wszystko po to, by ułatwić klientowi wybór produktu. Dostępne meble w poręczny sposób prezentują różnorodne kategorie towarów – mówi Edyta Zagner, manager ds. Projektowania sklepów i Visual Merchandisingu w Komforcie.

Wnętrze tego sklepu rozpoczyna oferta łazienek, która składa się z prawie 1000 wzorów płytek, jak również ok. 900 produktów wyselekcjonowanej oferty najciekawszych wzorniczo i jakościowo mebli łazienkowych, umywalek, misek wc, baterii, kabin, brodzików, wanien i grzejników. Jest też strefa inspiracji, gdzie klienci mogą czerpać z gotowych rozwiązań spośród kilkudziesięciu aranżacji projektowych w boksach łazienkowych czy kuchennych.

 Jest tu pełen przekrój kolorystyczny drzwi przylgowych i bez przylgowych. W ofercie sklepu znajdują się drzwi wewnętrzne i wejściowe – klatkowe i zewnętrzne ( w tym drzwi pasywne). Cieszymy się z tego, że do portfolio naszych produktów dołączyły także nietypowe rozwiązania jak drzwi szklane lub drzwi Harmony. W ten sposób pokazujemy, że KOMFORT jest bardzo wrażliwy na potrzeby naszych klientów i wybiega w przyszłość, jeśli chodzi o trendy i inspiracje – mówi Adam Mędry, menedżer kategorii Drzwi.

Wszystkie produkty, również w przestrzeniach inspiracyjno-aranżacyjnych, w miejscach prezentacji towaru oraz w strefie projektowej prezentują bieżącą ofertę produktową marki KOMFORT.

W tym roku planowane jest kolejne otwarcie sklepu w koncepcji KOMFORT HOME, będące konsekwencją rozwoju marki.

Sklepy Komfort S.A. to firma obecna już od ponad 30 lat w Polsce, a od 2014 jest częścią Grupy Michał Sołowow. Marka KOMFORT oferuje klientom urządzanie domu od A do Z. W swoim portfolioma ofertękompleksowego urządzania łazienek, kuchni, salonów czy tarasów, a na stronie www.komfort.pl można kupić również krzesła, stoły, kanapy, meble salonowe, oświetlenie jak również drzwi oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma słynie z najlepszej na rynku oferty dywanów, paneli i wykładzin połogowych.


Sklepy KomfortS.A. to sieć ponad 160 lokalizacji w całej Polsce, wśród których znajdują się salony własne oraz prowadzone w systemie franczyzowym. Od kilku lat firma wprowadza nowy koncept sklepów wielkopowierzchniowych oferujących pełną ofertę produktową KOMFORT HOME. Firma nie ogranicza się jedynie do obsługi zakupów klienta, ale także wspomaga klienta w procesie projektowania i montażu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)