12-latka zagroziła w SMS-ie, że zrobi sobie krzywdę. Policjanci zdołali ją odnaleźć

wtorek, 5.11.2019 09:19 3715 2

Szybka mobilizacja sił we wrocławskiej Policji pozwoliła na sprawne odnalezienie 12-latki, której groziło niebezpieczeństwo. Do swojej opiekunki wysłała SMS, w którym pisała, że służby nie znajdą jej żywej. Policjanci ruszyli w teren i już po chwili odnaleźli dziewczynkę. Na szczęście nic jej nie było. Funkcjonariusze przekazali ją pod opiekę lekarzy specjalistów, którym mogła opowiedzieć o swoich problemach.

        Fot. Pixabay

Policjanci szybko zmobilizowali siły do poszukiwań dziewczynki. Na jednostce wszczęto poszukiwania I kategorii. W teren ruszyli policjanci kryminalni i ogniw patrolowych. Jeden patrol pojechał do opiekunki, aby uzyskać jak najwięcej szczegółów sprawy, reszta ruszyła sprawdzać okolicę. Policjanci dysponowali dokładnym rysopisem dziewczynki. Po chwili jeden z patroli zauważył ją na placu zabaw. Była godzina 21:30. Na szczęście 12-latce nic nie było, ale na miejsce wezwano zespół Pogotowia Ratunkowego. Jej zachowanie mogło wynikać z trudnej sytuacji rodzinnej. Trafiła zatem do szpitala, gdzie o swoich problemach mogła porozmawiać z lekarzem specjalistą.

/KMP Wrocław

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Psikutasbezs środa, 06.11.2019 10:24
Głupie wybryki gówniary. Zrobiła całą zadymę aby zwrócić na siebie uwagę. Mobilizacja wszystkich służb a ona tylko rozmowa ze specjalistą. Mam nadzieje że jeżeli lekarz stwierdzi że to wszystko fikcja to obciążą kosztami akcji jej opiekunów i gnojówka nie będzie miała na kartę do telefonu.
środa, 06.11.2019 10:25
ps Samobójcy nigdy nie informują nikogo że chcą dokonać samobójstwa

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz