komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 14 sierpnia 2020

Alfreda, Euzebiusza

Funkcjonariusze wskoczyli do wody za 25-latkiem, który chciał popełnić samobójstwo

piątek, 22.11.2019 15:54 , komentarze: 4 , odsłony: 3418
kategorie artykułu:

Działania policjantów z komisariatu na wrocławskim Ołbinie, podjęte natychmiast w sytuacji zagrożenia, doprowadziły do uratowania 25-latka, który chciał targnąć się na własne życie. Funkcjonariusze zauważyli, jak mężczyzna skacze z mostu do wody i wiedząc, że może się to zakończyć tragicznie, bez chwili zastanowienia, wskoczyli za nim. Gdy zniknął pod lustrem wody, pływali próbując odnaleźć mężczyznę, a później wspólnie z drugim patrolem, pomogli desperatowi wydostać się na brzeg. Następnie został on przewieziony do szpitala w celu zaopatrzenia medycznego i jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

         Fot.Pixabay

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Ołbin około godziny 21.00 otrzymali informację o młodym mężczyźnie, który może chcieć targnąć się na własne życie. Natychmiast zajęli się sprawą i rozpoczęli poszukiwania desperata. Jeden z patroli pojechał do miejsca zamieszkania desperata, by rozpytać osoby mogące mieć wiedzę na temat możliwych miejsc jego pobytu, a inne patrole prowadziły działania poszukiwawcze.

Kiedy policjanci pionu kryminalnego byli w okolicy mostu Sikorskiego, zauważyli stojącą tuż przy barierkach osobę. Gdy podchodzili bliżej, mężczyzna nagle skoczył z mostu do wody.

Wiedząc, że jego życie i zdrowie jest zagrożone, bez chwili zastanowienia wskoczyli za nim do wody. Gdy mężczyzna zniknął pod lustrem wody, mimo dość silnego nurtu i chodu, pływali próbując go szybko odnaleźć. Chwilę później wspólnie z drugim patrolem, pomogli desperatowi wydostać się na brzeg.

25-latek został następnie przekazany wezwanym na miejsce ratownikom medycznym i przewieziony do szpitala. Dzięki sprawnie przeprowadzonym przez policjantów działaniom, jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Chciał i był pełnoletni to trzeba bylo nie przeszkadzać
sobota, 23.11.2019 21:07 autor: Szczyj w PiSuar.
Jutro o 8.00 pisę do prezydenta i należy dać krzyż biały Orderu Odrodenia Polski tylko za co !!!!!!!!!!!!!!!

niedziela, 24.11.2019 00:36:28 autor:

Oni pracują tylko 15 lat i są emerytami czy to...
niedziela, 24.11.2019 00:41 autor:
poniedziałek, 10.8.2020 11:58
środa, 29.7.2020 13:18
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki